400+3 Tegul džiaugsmas liejasi laisvai…

K. Bakūno foto

[nggallery id=4]
Komentuoti su „Facebook “

4 komentarai

 • Ashen...

  Pritariu…aciu visiems padejusiems ivykti sventtei….Bet savo vadovei Nijolei p/Dekoju labiausiai…

  Atsakyti

 • Žiūrovui

  Pritariu p. Žiūrovo išsakytai pastabai – AČIŪ p. Nijolei už jos labai didelį indėlį organuizuojant Joniškėlio šventę.
  Ir reikų padėkot visiems miestelėnams už kiekvienio jų prisidėjimą, kad būtų smagus šventinis savaitgalis Joniškėlyje (vėliavos prie namų iškeltos, pakelės iššienautos ir t. t.).

  Atsakyti

 • Žiūrovas

  Ačiū už gražią šventę.tik liūdna ir negera, kad liko nepadėkota žmogui, tiek daug prisidėjusiam prie šventės organizavimo ir sklandžios eigos.Dėkojant p.Vandai, nereikia jai priskirti p.Nijolės Stepulienės nuopelnų.J. Baliūno parodos organizavimas, rytmetinis miesto žadinimas, daugelis organizacinių dalykų – jos nuopelnas.Gražios p.seniūno eilės himnui, nieko neprikiši, bet eilės be muzikos – tai tik eilės ir tiek. o jos, sušildytos P. Nijolės širdies kaitra ir meile Jonoškėliui,išsiliejusios nuostabia melodija, tapo nuostabiu himnu, AČIŪ jai už jį ir už kitas dvi jos sukurtas dainas, už surastus vaikus dainorėlius,- jų paruošimas nepadarytų gėdos ir didelėje scenoje, o visi penki jos išmokinti kolektyvai, o jingtinis choras,taip gražiai atlikęs dainas Lietuvai…Dainų „Baltas paukštis“, „Viešpaties lelija“ klausytum ir klausytum. Ačiū visiems dainorėliams, bet P.Nijolei – didelė pagarba už jos atsidavimą muzikai, savo krašto žmonių pomėgio dainai puoselėjimą, su savo vadovaujama kapela „Gija“ Joniškėlio garsinimą ne tik rajone, bet ir visoje šalyje, net tarptautiniuose renginiuose. Mieli joniškėliečiai, tausokit tokį žmogų, padėkokit jai kaip pridera, o tai ji gali pasukti muzikos mokyklos link, kur jos laukia… AČIŪ P.Nijole už gražų koncertą.

  Atsakyti

 • laila

  Ačiū Joniškėlio šventės rengėjams už gražią šventę !!! – p. Seniūnui, p. Vandai, p. Viktorui, ui, ir visiems kitiems !!! Na, tik lietus trukdė (aparatūra sušlapo, … tautiniai drabužiai ir chorisčių baltosios šilkinės palaidinės prisigėrė vadens, na bet kas, – išdžius 🙂 … bet nuotraukos tik primena, kad buvo smagu !!! 🙂 Ačiū !!!

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.