„Gyvybės ir mirties keliu“

Nei spaudžiantis šaltukas, nei prognozuota pūga neišgąsdino daugiau nei 2000 bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos, praeitą šeštadienį susirinkusių Vilniuje į tradicinį bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtą laisvės gynėjų dienai. Mūsų rajoną atstovavo Lietuvos šaulių sąjungos Pasvalio 7-oji kuopa, kuriai vadovauja joniškėlietis mokytojas Sigitas Ilgutis.

Antakalnio kapinėse devynioliktus metus vykstančio bėgimo organizatoriai kartu su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentu Artūru Poviliūnu padėjo gėlių prie žuvusiųjų Laisvės gynėjų kapų. Vidurdienį Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos salvės paskelbė startą. Devynių kilometrų maršrutą, nuo Antakalnio kapinių iki šalia Vilniaus televizijos bokšto esančio Sausio 13-osios memorialo, bėgikai įveikė per keliasdešimt minučių. Kirtusių finifo liniją laukė karšta arbata ir bandelės.

Pasvalio 7- osios kuopos vadas S. Ilgutis pasidžiaugė, kad bėgime dalyvavo gausus būrys Lietuvos šaulių sąjungos narių (iš daugiau kaip 2300 užsiregistravusių šaulių buvo virš 800).

-„Šaulių judėjimas kasmet tampa vis populiaresnis, vis daugiau jaunų žmonių įsilieja į mūsų gretas. Džiugu, kad rajono valdžia neabejinga šauliams ir remia mus. Ypatingai norisi padėkoti vicemerui P. Balčiūnui ir Pasvalio kultūros centro direktorei D. Breimelytei už suteiktą galimybę 30-iai jaunų žmonių atlikti savo pilietinę pareigą. „- sakė S. Ilgutis

Pasvaliečiai jau trečią kartą dalyvavo bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“. Šiemet kartu vykti buvo kviečiami ir kitų Pasvalyje veikiančių jaunimo organizacijų nariai. Deja – norinčių neatsirado. Matyt išgąsdino šaltis…

Komentuoti su „Facebook “

3 Comments

Ką apie tai galvoji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.