Rudenėlio šventė Švobiškyje

Ruduo ant lauko plyno

Geltoną ūsą raito,

pamatęs, kaip dalina

Mums žemė savo kraitį.

Gražiais žodžiais prasidėjo spalio 21d. šventė „Rudenėlis jau pas mus“ Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Švobiškio skyriuje. Kiekvienais metais ši šventė visada buna laukiama vaikų, jai būna ilgai ruošiamasi: mokomasi eilėraštukų, dainelių, daromi darbeliai iš gamtos gėrybių, piešiami piešinėliai, kuriais prieš šventę puošiama salė.

Šventę vaikai pradėjo eilėraščiais apie rudenį, gražias daineles dainavo „Dainorėlių“ būrelio choristai, vaizdelį iš daržovių gyvenimo suvaidino 4kl mokiniai. Po to vaikai burtų keliu susiskirstė į dvi komandas ir prasidėjo įvairios rungtys. Jiems teko teisingai atspėti medžių lapų pavadinimus, kuo mikliau atskirti pupeles nuo žirnių, kuo sparčiau ridenti burokėlį. Ypatingo meistriškumo iš berniukų pareikalavo morkos tarkavimas. Bet labiausiai visiems vaikams patiko užduotis, kada reikėjo nemačius atspėti ką valgai. Iš jų veidų galima buvo daug ką nuspėti….

Po šventės vaikai vaišinosi pačių ar kartu su tėveliais darytais patiekalais iš daržovių ar vaisių. Buvo galima paskanauti kelių rūšių obuolių pyragų, įvairių mišrainių, kompotų.

Šventė prabėgo greit ir smagiai, palikdama vaikų širdyse daug gerų emocijų ir prisiminimų.

Komentuoti su „Facebook “

About the Author: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

You might like

4 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *