Pasvalio ligoninės Joniškėlio palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus kolektyvui

Nuoširdžiai sveikiname Jūsų kolektyvą šiemet švenčiantį garbingą 200-tų metų jubiliejų.

Tai neeilinė proga pagerbti visus ligoninės darbuotojus už jų kruopštų, begaline kantrybę paženklintą darbą. Ši šventė sugrąžina mus į ligoninės istoriją, per kurią nuolat siekta kilniausio tikslo – padėti sergančiam žmogui. Tai puiki proga padėkoti tiems, kurie su meile ir pagarbiu atidumu nuoširdžiai rinko, kaupė ir išsaugojo atmintį, kad vienintelė Europoje universitetinė kaimiškoji ligoninė veikia iki šiol.

Ligoninės laikas kartais įgauna ypatingą pagreitį, o valandos ir akimirkos trukmė dažnai įgyja kitokią reikšmę. Visi Jūs, kurie esate šalia ligonių – ir prie sergančiojo lovos kasdien nuoširdžiai rūpinatės kitais, dalijate savo šilumą, paramą sunkiomis akimirkomis, supratimą… Visuomet laiku ištiesta pagalbos ranka ir širdies šiluma padeda nepalūžti tiems, kuriems labiausiai to reikia. Kartais ne tik vaistais, bet ir švelnumu, nuoširdumu, atidumu, sugebėjimu kalbėtis su ligoniu matyti jį ir girdėti padeda suprasti, kad tikrai ne viskas medicinoje perkama ir parduodama. Jūs, brangūs medikai, šventai dirbate savo darbą, kasdien grąžindami žmogui tai, kas jam brangiausia – galimybę toliau gyventi visavertį gyvenimą.

Taigi, priimkite nuo mūsų Joniškėliečių klubo Mažupė asociacijos pasveikinimui ištiestas rankas, tebūnie tai nepaprastas mus vienijantis ryšys.

Su giliausia pagarba ir šilčiausiais jausmais sveikiname Jus visus, dėkojame už nelengvą, tačiau kilnų ir pasiaukojamą darbą, kasdienį rūpestį ir linkime, kad Jus lydėtų sėkmė, džiaugsmas, gera nuotaika ir puiki sveikata.

Nuoširdžiai Jūsų

Joniškėliečių klubo Mažupė bendruomenės vardu:

2010-12-03

Komentuoti su „Facebook “

3 komentarai

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.