Uniformos!

Pagaliau! Po kelis mėnesius trukusių pasirinkimo, matavimosi ir laukimo kančių jos jau čia! Uniformos! Vakar UAB Manovita, firma, laimėjusi Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos uniformų siuvimo konkursą, atvežė taip lauktus  apdarus. O jau šiandien … gražūs ir pasitempę, stilingi ir traukiantys akį, tvarkingi ir žavūs gimnazistai pasklido po mokyklą. Tiesa, dar ne visi. Kai kuriems pristigo ryžto, o kai kas naujuosius rūbus žada „taupyti“ šventėms. Vis dėlto, kaip sakė vienas klasikos herojus, ledai pajudėjo. Pamatę, kaip šauniai atrodo bendraklasiai, uniformas žada apsivilkti ir likę gimnazistai.

Ir tai tik pradžia. Šiandien į vyresniuosius pavydžiai besižvalgantys pradinukai ir jaunesniųjų klasių mokiniai lauks nebeilgai –  UAB Manovita jau pradėjo ir jiems siūti uniformas. Šia „liga“,atrodo, bus užsikrėtę ir mokytojai. Prasidėjo atviros diskusijos, ar nevertėtų ir pedagogams pasidabinti vienodais rūbais- juk tai ir praktiška, ir patogu.

Jei viskas klostysis gerai,  Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazija 2011 metais pretenduos į stilingiausios Pasvalio rajono mokyklos titulą 🙂

Komentuoti su „Facebook “

12 komentarų

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.