Naujai knygai suteikime sparnus…

…Likime,
Tu davei man sparnus.
Nors jie menkučiai,
Šiaurinių vėjų palaužti,
Bet jais pakilt galiu
Virš kasdienybės.
Sparnai – mana kūryba.
Ji teikia viltį, maldo skausmą.
Už šitą gilų jausmą,
Likime,
Ačiū Tau.
Bronislava Černiauskienė.


Taip savo Šeštąją Knygą užbaigia Meškalaukio kaimo šviesuolė, poetė , rašytoja Bronislava Černiauskienė . Šį kartą tai – jausminga, širdimi sušildyta ir giliai išjausta poezijos rinktinė „Tu man davei sparnus“. Balandžio 2 dieną, šeštadienį, 13 valandą Meškalaukio mokyklos salėje Meškalaukio biblioteka ir kultūros centro skyrius organizuoja šios knygos pristatymą visuomenei. Kviečiame visus – suteikime knygai sparnus, lai ji neužsiguli lentynoje. Tesušildys mus arbatos puodelis ir bendravimo džiaugsmas.
Pristatyme dalyvauja knygos „krikštamotė“ – redaktorė, mokytoja Regina Grubinskienė, dainų autorė Nijolė Stepulienė ir „Ramunėlės“ vokalinė grupė, „Bočių“ ansamblis.

Komentuoti su „Facebook “

5 Replies to “Naujai knygai suteikime sparnus…

  1. Malonu skaityti,kad žmonės nori ir geros,auksinės minties,ir poezijos žodžio.Kai tik bus tam paskirta kertelė,pažadu ir vieno,ir kito.

  2. Būtų puiku ryte vis naują posmą rasti 🙂 Kaip kad Lietuvis Ryte p. J. Erlicko mintis, – o be to, – būtų smagiau rytą pradėti, nei perskaičius delfiuose ir pan. psl. apie pasaulinius kataklizmus, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.