Neblaivus vairuotojas policininkui siūlė 1000 Lt kyšį

Pasvalio rajono policininkui nebaivus vairuotojas, siekdamas išvengti atsakomybės, bandė įsiūlyti 1000 litų kyšį, tačiau pareigūnas net ir tokia suma nesusigundė.

Kaip pranešė Policijos departamentas, neblaivaus 33 metų vairuotojo vairuojamas automobilis „BMW 328“ patikrinimui buvo sustabdytas antradienio vakarą, apie 20.50 val., Pasvalio rajone., Joniškėlyje, Vytauto ir G.Petkevičaitės-Bitės gatvių sankryžoje.

Įtarus, kad vairuotojas yra neblaivus, policininkas pasiūlė jam pasitikrinti blaivumą. Vyras neprieštaravo ir papūtė į alkoholio matuoklį. Šis parodė, kad vairuotojas už automobilio vairo sėdo išgėręs, jam nustatytas 1.17 promilių girtumas.

Pasvalio rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis patrulis sėdo į tarnybinį automobilį ir pradėjo pažeidėjui surašinėti protokolą dėl nustatyto pažeidimo. Vairuotojas pradėjo prašyti jo to nedaryti ir išsitraukęs piniginę tarp priekinių automobilio sėdynių pareigūnui paliko „dovaną“ – 1000 litų.

Pareigūno kyšis nesudomino. Jis sulaikė kyšį jam davusį vyrą ir uždarė į areštinę. Dėl bandymo papirkti pareigūną Pasvalio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už vairo neblaiviam sėdusiam vyrui gresia ne administracinė bauda, bet ir baudžiamoji byla.

Baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 1 dalis už šį nusikaltimą numato laisvės apribojimą, baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

 

Šaltinis:  

 

Komentuoti su „Facebook “

2 Replies to “Neblaivus vairuotojas policininkui siūlė 1000 Lt kyšį

  1. Nuo kada pareigunai paliko tokie pareigingi….ir savo darba atlieka teisingai….? nes kiek zinau kad dbr krizes metu ir ne tik ima jie viska ka tik duoda ir paleidzia dar netokius…turbut vienas pasitaike toks is 100… 🙂

  2. turtingas kišininkas pasirodė.galėtų policija ir tankiau,ypač pavakariais pabūdėti,nes yra tokių veikėjų,kurie girti važinėja ir svetimuose kiemuose tiesiog mašinoje užmiega.Paskui per tokius veikėjus neįmanoma rytais darban išvažiuoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.