Miela Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos bendruomene,

Ir yra pasauly svajonė gyva

Ir įvykdomas noras ir pasotintas alkis

Ir kilni širdis

Ir švelni ranka ištiesta

Ir akys atidžios

Ir kitiems atiduotas gyvenimas.

P. Eliuaras

 

Laiko upė nuplukdė metus, ir į Jūsų gimnaziją atėjo iškilminga šventė, kurios reikšmingus istorijos puslapius išsaugojote.

Sveikiname gimnazijos  kolektyvą šia iškilia proga, džiaugiamės Jūsų nuoširdžiu darbu ugdant jaunąją kartą. Pagarba mokslui, noras kurti gėrį, palikti pėdsaką jaunojo žmogaus širdyje neužnešamas laiko dulkių ir negali būti užmirštas. Juk iš visų žmogaus troškimų bene vertingiausias yra žinių siekis, nes tik žinios, iškelia žmones, teikia pagrindą kūrybai, skatina norą jomis dalytis su kitais. Dalijantis duona, pastoge, galima padėti žmogui dieną, kitą, o pasidalijus žiniomis – padedama visam gyvenimui. Visko nesužinosi, nes žmogaus gyvenimas labai trumpas, o žinių vandenynas neaprėpiamas. Mokykla, pavadinta garbingu Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos vardu yra ta žinių versmė, kurioje praleidžiame tik kelerius metus. Tačiau įgytos žinios, kurias nuoširdžiu darbu Jūs, brangūs Mokytojai, įdiegiate vaikams, atveria plačius horizontus, juk kokia šiandieną mokykla – tokia rytoj bus valstybė.

Tikime, kad sumanių Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos vadovų ir pedagogų kūrybingai vadovaujamas kolektyvas ir toliau puoselės pasitikėjimą, pagarbą tarpe mokinių, skatindamas siekti gilesnių žinių.

Mes, šioje mokykloje, praleidę pirmuosius savarankiško gyvenimo metus, didžiuojamės ir ateityje norime didžiuotis savo mokykla. Ne visi galime dalyvauti šioje prasmingoje šventėje, bet mes esame kartu su Jumis. Dėkingi mokytojui V. Stanislovaičiui už galimybę tinklalapyje Joniškėlis.lt  bendrauti su savo kraštiečiais. Iš šio tinklalapio mes sužinome kad įvertinti jaunieji dailininkai, kaip ir kur švenčiamos Užgavėnės, pamatome išradingas kaukes, džiaugiamės kad aplanko garbūs atlikėjai, lektoriai, mums nuoširdžiai artimos savo krašto naujienos, pasiekimai ir kt.

Linkime, kad šią šventę lydėtų prasmingi ir geri darbai, kad mokyklą baigę mokiniai skleistų šviesą ir išmintį, gėrį ir grožį, kurį išugdėte, Jūs brangūs Mokytojai.

Nuoširdi padėka Jums, Mokytojai, tebus atsakymas, paties prasmingiausio darbo įvertinimas, pašaukimo pripažinimas. Nes nuo Mokytojo priklauso neišsenkančios žinių versmės jėga ir gaiva.

 

Joniškėliečių klubo Mažupė vardu

Violeta Veličkienė

Vilnius

2011-04-08

 

Komentuoti su „Facebook “

About the Author: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

You might like

3 Comments

 1. Labas rytas !
  Ohoho, – ale kokie kraštiečiai išprusę, – ir apsiskaitę, ir kalbų moka, ir visokių užkulisinių istorijų žino – nugi gražu 🙂 – Tiesiog nuo to ir smalsu paskaitinėti ne tik straipsniukus, bet ir komentarus po jais 🙂
  Gražios dienos !

 2. Gražios eilės įdėtos – neveltui tiek metų puiki mokytojų Čepukėnų pora prancūziškai joniškėliečius mokino ir meilę Prancūzijai skiepijo! (Zina, agėrdž?).
  Ko nepasakysi apie tekstą – toks saldžiai valdiškas ir plačiai horizontaliai orientuotas…
  Beje, cituotas poetas (tikroji pavardė Eugene Emile Paul Grindel) buvo Prancūzijos komunistų partijos narys, o šitai…hmmmm, kai kam čia turėtų rodytis – kaip jaučiui raudona skepeta…
  Ir dar: toks teptuko meisteris S. Dali „atmušė“ žmoną nuo vargšo Polio Eliuaro! Rusaitę Jeleną Djakonovą!! Galą!!! Nors veiksmas šiais laikais perdėm įprastas tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų vadukams!.. Ir ne tik…
  Kodėl tai rašau? Gi tam, kad sveikindamas gimnazistes ir gimnazistus, sakau: išmokite mokykloje suvokti, kas yra meilė, kas yra tvirta šeima! Be šitų dviejų dalykų – visas garas tik švilpukui, neskleisite be jų nei „šviesos su išmintim, nei gėrio su grožiu…“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *