Varom už Lietuvą 2011. Joniškėlis – Pasvalys (atnaujinta)

Šiandien Varom už Lietuvą 2011 komanda buvo užsuksi ir į Joniškėlį. Gausus būrys miestelėnų svečius pasitiko prie Miesto Angelo. Skambėjo Joniškėlio miesto himnas, šoko jaunieji švobiškiečiai o seniūnas Steponas Rimkus linkėjo gero kelio ir vaišino visus joniškėlietišku sūriu. Kamuolys buvo iškilimai perduotas Joniškėlio „įžaidėjams“ . Jais tapo, ir varyti Lietuvos vilties ir pergalės kamuolį teisę gavo šie miestelėnai: Mantas Snieška, Ovidijus Tinteris, Ernestas Kazlauskas, Greta Janulevičiūtė, Gintarė Tulauskaitė, Živilė Jaroševičiūtė, Miglė Pučėtaitė, Jūratė Mosteikaitė, Mindaugas Giedrė, Viktorija Giedrytė, Zita Pakštaitytė, Justinas Burkus, Izabelė Bagužytė, Andrius Garbštuas, Albavičius Edas, Indrė Jurkevičiūtė, Audrius Mosteika.

Kamuolys, stabtelėjęs prie stebuklingo akmens, nubumbsėjo iki Pasvalio kur prie miesto ribos buvo perimtas Pasvalio rajono valdžios vyrų. Pasvalio Smegduobių parke vyko iškilmingas Varom už Lietuvą 2011 karavano sutikimas.

Nuoširdžiai dėkoju visiems kurie prisidėjo, kad ši šventė įvyktų: Joniškėlio klebonui Ričardui Baniui, seniūnams Steponui Rimkui ir Gintautui Povilioniui, Švobiškio šokėjams, kultūros darbuotojoms Vandai Petrauskienei ir Nijolei Stepulienei, didžėjams Dovydui Nakčiūnui ir Mantvydui Kučui, visiems atėjusiems ir, žinoma, karavano vadovybei, kad „perlipo“ per savo ambicijas ir užsuko į mažą, bet kartu be galo didelį Joniškėlį.

P.S. Artimiausiu laiku per TV3 žinias stebėkite reportažą iš Joniškėlio.

P.P.S. Tiek Joniškėlyje tiek Pasvalyje vyko varžytuvės kas garsiau pasakys žygio skanduotę. Garsesni buvo… joniškėliečiai.

[smooth=id:44;]

Mildos Stanislovaitytės foto

[smooth=id:45;]

Tomo Maikštėno foto

Nuotraukas taip pat galite peržiūrėti GALERIJOJE arba ČIA

Komentuoti su „Facebook “

3 komentarai

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.