Bumbtelėjo…

Šiandien, rugsėjo 21 d., apie 10 val. 10 min. Vytauto ir G. Petkevičaitės-Bitės sankryžoje susidūrė du visureigiai. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Auto įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

 

 

 

Komentuoti su „Facebook “

11 komentarų

 • Šioperis – p. Paulinai (09 23 11:24)

  Mėginau. „…Nuo…iki…“ žiūrinėjau TV „būdus“ – „Stilių“, „Posh“ bei visus kitus, klausiau rūtų beatų pamokymų: niekas nemačyjo! Iš nevilties net Daukanto „Buda senowes – letuwiu kalnenu ir zemaiciu“ perskaičiau, nebekalbant apie šiuolaikišką pono Lydekos politeso pradžiamokslį (pakartotiną leidimą, ale ir jame nieko apie pastogių mandagumą neaptikau…)!
  Dabar užsikabinau (o gal jos užkabino?..) už „Šakių“ – puikaus gyvenimo būdo žurnalo. Rekomenduoju. Viliuosi, kad po pusmečio kito pasikeis maniškis blūdiškas būdas į gerą – prasikals mandagumo bambukai per storą storžievystės asfalto luobą!! Ir bulvės vėl žydės!
  Rasis rasis tas mandagumas. Jei gerai pasikapstysit…

  Atsakyti

 • Viktoras

  Tikra meilė tik tarp Opel 🙂

  Atsakyti

  • Šioperis

   Ponas Viktoras teisus: čia ne visureigiai, čia opeliai… Ir dar supuvę!
   Reiktų savivaldybėj apsvarstyti klausimą apie papildomų kelio ženklų pastatymą sankryžoje! Kainuotų kokį 100 000 Lt, bet VISIEMS būtų gerai…

   Atsakyti

   • Vėjas

    Sveiki, dėde 🙂
    seniai nematėme Jūsų joniskelis.lt, malonu, kad grįžote 🙂
    Tiek čia „mandagybių“, tiesiog norėjau paklausti, kokių ženklų čia trūksta. Man kažkaip atrodo, kad viskas gerai.
    Ar Jūs norėtumėte pastatyti ženklą „Daužyti mašinas draudžiama“?

    Atsakyti

    • Sveika, Vėjau!

     Keletai savaičių buvau įsidarbinęs vairuotoju (šioperiu) pas vieną vedėją; ji dar antraeilėse dirbo virėja ir vertėja. Visa ši locna kompanija biškį pakeliavom, kelionės akcentais laikydami susipažinimą su bažnytiniu menu, vynmedžių bei alyvmedžių auginimo stebėjimą bei produktų iš jų karštavojimą ir aštuonkojo degustaciją. Dabar, jei ponas Viktoras neišvarys, retsykiais čia lankysiuos. Galiu pažadėti: mandagus nebūsiu.
     Apie ženklus: ženklai būna kelio ir ne tik… Jūs gal būt nesupratote to ženklo, kurį rašydamas turėjau galvoje?! Jaunystė.
     Produktyvių Jums mokslo metų!
     (Jei nepatinka mandagybė „supuvę“, pasitaisau: sukorodavę! (pasikartokit oksidacijos – redukcijos reakcijas – pravers per chemijos egzaminą!).

     Atsakyti

 • Paulina

  A ko jie čia dabar susidūrinėja? 😀 matomai, meilė užklupo netikėtai ir nebebuvo kur dėtis, kaip tik pulti vienas kitam į glėbį.. 😀

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.