…Ir nelauktas ateina ruduo…

    „Vėl ruduo, vėl ruduo, krenta lapai nuo medžių šakų.

     Nežinau, kodėl man rudeny  ilgesys taip širdį budina.

     Pasiilgstu aš vasaros sapno, gėlėmis nusagstytų laukų,

     O už lango, už lango ruduo jau, krenta lapai nuo medžių šakų…“

   Taip dainavo Meškalaukio „Bočių“ ansamblio dainininkės, pradėdamos Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirtą popietę saulėtą ir šiltą praėjusį šeštadienį. Tai jau tradicinis rudens renginys, sukviečiantis į Meškalaukį rajono „Bočių“ narius, senjorus, tai kartu ir ataskaita, kas nuveikta per taip greit prabėgusius metus, nes rudeniop jau metai lekia šuoliais, o mes vis vejamės iš paskos, kol gyvenimas pasako: „Gana“.

   Mūsų rajono „Bočių“ Meškalaukio skyriaus pirmininkė Bronislava Černiauskienė, pasveikinusi visus su pagyvenusių žmonių diena, pasidžiaugė, kad organizacijos nariai – veiklūs. Daug keliauta po Lietuvą, pabuvota Latvijoje, dalyvauta, dainuota daugelyje renginių, atlaidų, švęsta narių šventėse, pasimėgauta mūsų motulės Baltijos švelniu sūpavimu Šventojoje, Jūrmaloje.  Ir iš tiesų, Meškalaukio „Bočiai“ labai energingi ir veiklūs. Jie – organizatorių gretose ar pirmieji pagalbininkai organizuojant renginius, talkose, susibūrimuose savo kaime. Užtenka tik pakviesti ir jie pradžiugina susirinkusius savo energija, patirtimi, savo daina, savo skaniais valgiais iš lauknešėlių. Popietė bendruomenės salėje džiugino  malonia aplinka, šeimininkių svetingumu, nuoširdumu. Smagiai nuteikė nuotaikingas koncertas, kuriame šokiais pradžiugino Meškalaukio mergytės, vadovė Vaida Šeškienė, Joniškėlio skyriaus „Bočių“ kvartetas, vadovė Nijolė Stepulienė, vadovaujanti ir Meškalaukio „Bočių“ ansambliui. Ilgais plojimais buvo sutikti ir palydėti Pasvalio „Bočių“ skyriaus nariai armonikieriai Petras Brazdžionis ir Jonas Vaitiekūnas. Vingriom armonikų melodijom palydėtos jų dainuojamos dainos pradžiugino jausmus ir širdis, nurideno ir ašarėlę. Taip pasiilgta jaunų dienų muzika nukėlė į laikus, kai jaunystė siautė gegužinėse, patalkiuose po darbų, ilgais žiemų vakarais… O kadangi juoktis – sveika, kvatotis privertė kultūros centro, bibliotekos ir „Bočių“ vadovių suvaidinti vaizdeliai iš rašytojos Birutės Lengvenienės kūrybos. Šilti sveikinimo žodžiai, kuriuos tarė Pasvalio „Bočių“ skyrių atstovaujanti Aldona Šležienė, Kiemelių naujai išrinkta vadovė Lena Brasienė, Joniškėlio skyriaus vadovė Pranutė Naudžiūnienė ir jų įteikti gėlių žiedai pagausino bendravimo džiaugsmingas akimirkas. Ilgai šurmuliavo susitikimo džiaugsmo sklidini balsai, skambios melodijos pakviestos sukosi poros, pro salės langus sklido skambi daina.

   Smagi šventė prabėgo greitai, dalyvavusių širdyse ir atminty palikdama šiltus jausmus ir norą susitikti kitąmet, jei Dievulis leis…

                                    „Bočių“ narė, bibliotekininkė Genė Rakauskienė.

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.