Press "Enter" to skip to content

Tarp juodų ir baltų debesų… Domanto Razausko koncertas.

Spalio 26 d., trečiadienį,  Joniškėlio Karpių dvaro salėje vyko susitikimas su bardu Domantu Razausku. Svečio pasirodymą savos kūrybos eilėmis „apšildė“ joniškėliečiai poetai Viktoras Stanislovaitis ir Jolanta Stangvilienė.

Joniškėlio bibliotekos vedėja Rima Namikienė pasidžiaugė, kad  mūsų krašte yra tiek daug žmonių (dvaro menė buvo sausakimša) neabejingų poezijai. Bibliotekininkė pristatė Domanto Razausko kūrybos knygelę „Takas į tylą“ bei trumpai supažindino su poeto biografija.

Ketvirtadienio pavakarę senoji dvaro menė skendėjo dainuojamosios poezijos jūroje. Nors koncertas tetrūko valandą, nuoširdus ir betarpiškas Domanto Razausko dialogas su publika bei gilus ir įtaigus jo žodis abejingų nepaliko – susirinkę įsimylėjo atlikėją. Simpatijos buvo apibusės ir poetas pažadėjo grįžti kitais metais.

Susitikimą organizavo Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekos Joniškėlio skyrius, įgyvendindamas Lietuvos respublikos Kultūros rėmimo fondo finansuojamą projektą „Literatūros dienos ir naktys“ .

Domantas Razauskas (gimęs 1983 m. Vilniuje) – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius. 2008 m. tarptautiniame dainuojamosios poezijos festivalyje „Tai aš“, pelnė Vytauto Kernagio vardo gitarą. Daugiau informacijos rasite asmeninėje atlikėjo svetainėje www.radom.lt

Tomo Maikštėno foto.

Komentuoti su „Facebook “

2 komentarai

  1. Aušra :) Aušra :) 29 spalio, 2011

    Koncertukas buvo superinis !!! Labai laukiu kito… 🙂

  2. Vėjas Vėjas 27 spalio, 2011

    Šio reportažo laukiau kaip Kalėdų 😀
    Tikiuosi dar bus tokių susitikimų. Ačiū 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.