Nuotrauka iš 2016-05-004
Gru 12, 2011
342 Views
0 0

Sveikiname Joniškėlio krašto bendruomenių asociacijos prezidentą Viktorą Stanislovaitį

Written by

2011 m. lapkričio 26 d. Joniškėlio kultūros namuose šurmuliavo Joniškėlio bendruomenių atstovai deleguoti į ataskaitinį – rinkiminį susirinkimą bei kraštiečiai. Tai puiki proga susipažinti bei išklausyti kraštiečių nuveiktus darbus, jų rūpesčius. Joniškėlio krašto bendruomenių asociacijos prezidentas Juozas Bagdonas papasakojo trejų metų nuveiktus darbus, visi kartu pasidžiaugėme suburta visuomenine organizacija. Jis padėkojo bendraminčiams, kurie su meile ir pagarba dirba nuoširdžiai, kad Joniškėlio kraštas klestėtų. Pradžia, yra svarbiausia darbo dalis, – yra pasakęs Platonas.

Joniškėliečių klubo Mažupė vardu padėkojame už nuoširdžią Joniškėlio krašto bendruomenių asociacijos veiklą, pastangas ją suburti, už atsakomybės supratimą ir gebėjimą tai skleisti šio krašto bendruomenei.

Gerą nuotaiką suteikė Norgėliečių skambios dainos.

Joniškėlio krašto bendruomenių asociacijos prezidentui Juozui Bagdonui atsisakius tęsti vadovavimą, į šias pareigas buvo pasiūlytas Viktoras Stanislovaitis, jo kandidatūrai taryba pritarė vienbalsiai.

Joniškėliečių klubo Mažupė linki naujajam Prezidentui išminties, kantrybės, susitelkimo sprendžiant svarbius Joniškėlio krašto uždavinius. Būkite teisingas, pateisinkite visų kraštiečių pasitikėjimą Jumis, tęskite pradėtus darbus, vertinkite nuomones, juk asociacijos veikla yra ne tik svarbi, bet ir matoma. Vertiname Jūsų pastangas skleisti Joniškėlio krašto žinias tinklalapyje Joniškėlis.lt. Telydi Jus tikėjimas šio darbo prasmingumu.

 

Joniškėliečių klubo Mažupė vardu

Violeta Veličkienė

2011-11-30

Komentuoti su „Facebook “
Article Categories:
Mažupė

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami patvirtinti komentarą išspręskite užduotį :

Menu Title