Aviacijos šventė Joniškėlyje… Gal atsimenat?

Interneto svetainėje www.plienosparnai.lt aptikau įdomių fotografijų, kuriose užfiksuotos akimirkos iš sovietmečiu Joniškėlio aerodrome vykusios aviacijos šventės. Gal svetainės skaitytojų tarpe yra žmonių menančių tą dieną? Labai lauksime prisiminų komentaruose.

 

Komentuoti su „Facebook “

6 komentarai

 • dine

  Na jei cia viskas vyko 1967m,tai manes ne nebuvo gimusios.O seip atrodo smagu ir zmones patenkinti;)

  Atsakyti

 • Petraitis

  Vykdavo reguliariai (kas 2 arba 4 metus). Savaitė ar dvi prieš šventę virš Joniškėlio prasinešdavo kukuruznikas paskleisdamas lapelius su kvietimu į šventę. Tokiu pat būdu informuodavo ir aplinkinius miestus (bent jau panevėžiečiai taip sakė). Šokinėdavo parašiutininkai, kilpas raitydavo sportiniai lėktuvėliai, buvo kažkada sklandytuvai. Skraidino žmones, bet tokių laimingųjų buvo nedaug.
  Privažiuodavo autoparduotuvių su užkandom ir gėrimais. Vienos šventės metu mes, kokie penki kiemo paaugliai, primetėm kad ne pro šal būtų ir užsidirbti pauzėse tarp atrakcijų – rinkom alaus bei rašalo butelius ir slėpėm kitapus žvyrkelio augančiuose miežiuose. Kitą dieną paaiškėjo, kad kiekvienas užkalėm daugiau nei mūrininkas per dieną. Tiesa, kažkieno miežiai nukentėjo.

  Atsakyti

 • Petriuks

  Man gal būvo kokie 7 metai,kažką per miglas pamenu,o dar lygtai jei čia nuotraukos kokių 72-jų metų,tai gali būti,kad trečioje nuotraukoje matau save ir savo tėtį,nelabai aiškiai matyti

  Atsakyti

 • Jonas

  Šitos šventės vykdavo septintame dešimtmetyje. Budavo labai daug žmonių. Galima budavo paskraidyti.Berods kainuodavo apie 10 rubliu, gal.. O aplinkui aerodroma kažkas panašaus į šiuolaikinę Kaziuko mugę Vilniuje… Vaišės, muzika…

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.