Press "Enter" to skip to content

Pasvalio biblioteka kurs naujas paslaugas ūkininkams

Kuriamas paslaugas ūkininkams bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė jau pristatė Pasvalio rajono savivaldybės Tarybos nariams

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka ir jos padaliniai šiemet pradės teikti naujas paslaugas ūkininkaujantiems Pasvalio krašto žmonėms.

Tarp naujų nemokamų paslaugų – ūkinės veiklos reklama ir įvairūs skelbimai internete, žinutės į mobiliuosius telefonus apie naujausius kitų talpinamus pranešimus. Pasvalio bibliotekoje veiks reklamos leidybos centras, kuriame ūkininkaujantys galės spausdinti reklamines skrajutes, vizitines korteles, etiketes savo produktams.

Visus susidomėjusius vasario 9 d., ketvirtadienį, 10 val. kviečiame atvykti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Parodų salę, kur bus pristatytas projektas „Libr-A: Į pagalbą Pasvalio ūkininkams“, pagal kurį bus įgyvendinamos naujosios paslaugos. Informacijos apie paslaugas visada galite teirautis paskambinę telefonu 8 451 34319 darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.

Projektą „Libr-A: Į pagalbą Pasvalio ūkininkams“ finansuoja tarptautinė organizacija EIFL (Elektroninė informacija bibliotekoms).

EIFL yra tarptautinė ne pelno organizacija, siekianti suteikti prieigą prie skaitmeninės informacijos daugiau kaip 45-iose besivystančiose ir pereinamosios ekonomikos šalyse Afrikoje, Azijoje ir Europoje veikiančiose bibliotekose. EIFL fondo Viešųjų bibliotekų inovacijų programa (PLIP) skatina viešąsias bibliotekas besivystančiose ir pereinamosios ekonomikos šalyse teikti bendruomenėms naujoviškas paslaugas naudojant informacijos ir komunikacijos technologijas. Plačiau apie EIFL skaitykite http://www.eifl.net.

Jūsų nuomonė mums svarbi. Maloniai laukiame pristatyme!

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos informacija

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.