Press "Enter" to skip to content

Žmogžudystė kol kas lieka mįslė

Iki penktadienio pietų policijos pareigūnams dar nebuvo pavykę aptikti Norgėlų kaimo gyventojo 73 metų Kazimiero Gailiūno žudiko pėdsakų. Paslaptinga žmogžudystė Norgėlų kaimo viduryje stovinčiame alytnamyje įvyko trečiadienio vakare. Apie 20 val. 20 min. Zita Gailiūnienė dviračiu išvažiavo melžti karvės, palikusi sutuoktinį namie žiūrėti per televiziją transliuotų Šiaulių „Šiaulių“ ir Prienų „Rūdupío“ vyrų krepšinio komandų rungtynių. Į namus grįžusi maždaug po valandos ji namuose išvydo siaubingą vaizdą – vyras gulėjo koridoriuje kraujo klane. K. Gailiūnas sirgo onkologine liga, tad iš pradžių žmona pamanė, kad vyras susmuko dėl sveikatos problemų. Z. Gailiūnienė nubėgo pas kaimynus kviestis pagalbos. Norgėluose gyvenanti bendruomenės slaugytoja Rima Kuprienė konstatavo pensininko mirtį, tad greitosios pagalbos medikų nebeprireikė. Velionio kakle aiškiai matėsi pjautinės žaizdos. Į Norgėlus atskubėję policijos pareigūnai namuose nepastebėjo jokių įsilaužimo ar grumtynių pėdsakų. Pirminiais duomenimis, pasigęsta tik ant stalo padėtos piniginės, kurioje buvo apie 100 litų. Taip pat ekspertams perduotas, kaip įtariama, žmogžudystės įrankis – Gailiūnams priklausantis peilis.

Laikinai rajono policijos komisariatui vadovaujantis Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Deividas Valtaris minėjo, kad tiriamos įvairios nusikaltimo versijos, viena iš pagrindinių – nužudymas per apiplėšimą. Anot pareigūno, labiausiai baiminamasi, kad žmogžudys gali būti per kaimus keliaujantis nestabilios psichikos prašalaitis. Todėl D. Valtaris prašo Norgėlų ir aplinkinių kaimų gyventojus, pastebėjus įtarimus sukėlusius asmenis ar ką nors žinančius apie šį nusikaltimą nedelsiant pranešti policijai telefonais 02, 112, 34468, 34338 (pasitikėjimo telefonas).

Norgėlų bendruomenės pirmininkė Rima Navadonskienė sakė, kad trečiadienio vakarą šiurpi naujiena žaibo greičiu apskriejo visą kaimą. Ji pati apie nusikaltimą sužinojo po tą dieną bendruomenės namuose vykusių gegužinių pamaldų. Norgėlų bendruomenės vadovė stebėjosi, kas galėjo pakelti ranką prieš ramų, niekam neužkliuvusį tvarkingai gyvenusį senyvo amžiaus norgėlietį. Pašnekovė minėjo, kad apie 300 gyventojų turinčiuose Norgėluose pasitaiko vagysčių, tačiau žmogžudystės jau nėra buvę keli dešimtmečiai.

Kol neišaiškintas šis plačiai nuskambėjęs nusikaltimas, kaimo gyventojus kausto baimė, tad ir dienos metu jie pradėjo duris rakinti.

Ignas Darulis

Darbas. 2012-05-12 Nr. 54 (8873)

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.