Festivalio afiša

Startavo bilietų prekyba (audio)

Nuo šiandien oficialiai pradėti platinti festivalio „Ad Astra“ bilietai. Juos galite įsigyti TIKETA.LT puslapyje. Taip pat nuo šiandien prasidėjo radio reklamos kampanija. Radijo stotyje Power hit radio jau sukasi grupės Biplan lyderio Makso Melmano įgarsintas audio takelis.

Festivalio afiša

Komentuoti su „Facebook “

18 komentarų

 • Salamandra – Tiuliui iš PA

  Ačiū už tokią gerą nuomonę: „Jūs, kaip visada, teisi“. Tik suabejojau, kad parašėte vieną, o pagalvojote ką kitą. Nuo fulės nedreba žemė, nebent patys italai savame kailyje nebesutilps.
  Nebūtina žvaigždes siekti raketomis, tai gali atlikti ir šeši atlikėjai su video projekcijomis. Tiesą sakant, tai mano fantazijos vaisius.
  Naujieji lietuviai manieras ir mąstyseną perėmė iš naujųjų rusų, apie kuriuos prikurta anekdotų tiek ir tiek. Norėjau įmesti, bet paskui persigalvojau, kad nepaklaustumėte ar aš žinau ką daro už senus anekdotus.
  Sėliava, taip „kūrybingi“ žemaičiai perdarę „C’est la vie“ ?
  Čia nei prie ko (gal tokio klausimo, žiūr. aukščiau, nepateiksite?):

  Skelbimas
  Vienišas jaunas vaikinas.
  Ieško gyvenimo draugės.
  Akys mano mėlynos,
  Ūgiu gerokai išaugęs.

  Mėgstu aš drožinėti,
  Dėvėti languotą pižamą
  Ir vakarais klausytis
  Radijo Pūkas programą.

  Valgau mielai kiaušinienę,
  Morkas, ridikus, salotas.
  Taip pat varškę, veršieną,
  Lašinius na ir be abejo šprotus.

  Esu nė karto nevedęs,
  Moters jokios neturėjęs,
  Kaime pas mamą užaugęs.
  Jai kasti bulves padėjęs.

  Sako charakteris mano,
  Toks, jog geresnio nerasi.
  Na tik išgėręs kvailioju,
  Bet tu, tikiuosi, priprasi.

  Reikia moters man stotingos,
  Ilgais plaukais, veidu baltu.
  Būčiau aš baisiai laimingas,
  Kad virtų valgyt ir skalbtų.

  Taigi ieškau 1975-1984 m. gamybos, daužtos panelės. Didelių gabaritų,
  tamsiais apmušalais, šviesiais priekiniais žibintais. Nedidelės ridos,
  klasikinio stiliaus, neteršiančios aplinkos dūmais ir pageidaujama
  neryjančios daug degalų.

  Jeigu tu susidomėjai,
  Rašyki man laišką drąsiai,
  Priekulės kaimas, devyni
  Anuprui Juozui Patašiui.

  Atsakyti

 • Venerai (♀, 06.26) – Radastas (☺)

  Sudėliojot, gerb. Venus, kaip koks Nekrasovas savo poemoj „Kam Rusioj gyventi gera“! (fragmentiškai dar ją atsimenu, nes rusų kalbą mokykloj dėstė toks Kaziukas; gal ir neblogai dėstė, jei iš atminties rusų klasika neišgaravo; nors, teisybės dėlei, tasai mokytojas labiau mėgo Majakovskį, ypač azartiškai deklamuodavo „Стихи о советском паспорте“… net akys ano žaižaruodavo!).
  Taigi ir pamislyjau: o kodėl Jums neparašius kažko panašaus, tarkim: „Kam šiandien Lietuvoj neprastai gyvenasi…“. Pažiūrit į tuos VIP’sinčius (dvaro balkone koncertan vėpsančius) ir štai Jums „gatavas reportažas“… 203 litukai už tokią „ Joniškėlio medžioklę su varovais“, sutikit, bontono (lietuviškai, raškažiaus) požymis! Gal rasis koks vietinis fotografas (-ė) ir nupaveiksluos tuos, kuriems, anot dieduko Nekrasovo, „весело и вольготно“ живется… Valdžią ir bagotus reikia iš veido pažinti! Ne tik iš „Stiliaus“ tipo makulatūros. Gerbti juos reikia ir nepamiršti rudens rinkimų!!
  P. S. Nuoširdžiai sveikinu ponią Vidą, sutaupiusią 49 litus, kuriuos galima sėkmingai investuoti į loterijos bilietus. Milijonas Jūsų laukia, ponia Vida!

  Atsakyti

  • vida

   Nesvarbu į ką investuoti vieni „investuoja“ į duoną, kiti į butelį, treti į bilietus…kiekvieno teisė rinktis svarbu, kad būtų už ką.
   Labai džiaugiuosi, kad mūsų mažame, gražiame miestelyje bus toks renginys ir norėtusi jame dalyvauti su visa šeima 🙂

   Atsakyti

   • Vidai

    Brangiausioji ponia Vida, neužsimirškit, kad čia rašantys irgi yra g i m ę ir užaugę mažame ir gražiame miestelyje… (nenustebkit, kad čia gimsta ne tik j e n e r o l a i , kaip jie save viešai kultūrnamy pristato ar kiti ponai, nuo Karpių tarnų, vėlgi jų pačių žodžiais, paėję)… Patikėkit: Muzika – tai tikras draugas, globėjas ir nuramintojas… (cituoju Čaikauską bene 10 – ą kartą. Petrą Čaikauską, iš Rosijos…).
    Kalbėjom, berods, apie s u t a u p y t u s pinigus, apie beveik 1 (vieną) Daukantą… Jūs – teisi: tą s u t a u p y t ą „Daukantą“ galima „investuoti“ į duoną, į butelį (pieno ar raugintų pasukų), į „Starką“, pagaliau
    – į bilietą! Koncertan, autobusan, lėktuvui į Kanarus ar kažkokią p.Viktoro rekomenduojamą Graikijos salą… Net loterijos bilietą. Ką savo maumenėlyje ir turėjome, rašydami… Nepatinka „Perlo“ loterijos „milijonas“, prisiminkit bent milijoną „alych roz“… /Parašyta brAliuko, ale išpildyta kažkokios pamišėlės…/. Sėkmės investicijose.

    Atsakyti

  • Radastui - Alyva

   Man atrodo, kad Jums pavyktų parašyti kur kas aukštesnio lygio reportažą ir nereikėtų net vietinio fotografo prašyti paslaugos ir kampą galėtumėte pasirinkti, kad geriau atrodytų valdžios atstovai ir liaudis galėtų gerai pamatyti bei įvertinti jų triūsą, o tuo pačiu nepamirštų per rinkimus.
   Rusistą Kaziuką prisimenu, berods jis mokėsi Šiauliuose ir mūsų mokykloje atliko praktiką, nes jo tėvai gyveno Joniškėlyje. Gegeckas didžiadvasiškai leido pasireikšti savarankiškai mūsų klasėje. Pažangumas pakilo, kaip ant mielių. Vėliau apsivedė su a. a. mano klasioke, kuri Vilniuje baigė Pedagoginį institutą prancūzų kalbos specialybę ir grįžo dirbti į Joniškėlį.
   Dabar aš sprendžiu vieną uždavinį, kodėl man pateikėte visas nuorodas (kai aš pasakiau, kad nenoriu), kad galėčiau pasakyti jog 90% = 100%. Vis tik su vištomis buvote man užpudrinęs smegenis (dar padėjo įsimaišymas pašalinio asmens). Dabar jaučiuosi bjauriai. Neįsižeiskite, mano pagarba Jums nesumažėjo, net padidėjo. Esmė ne tame. Tiek to…
   Kaip Italija? Nepriartėjo prie Lietuvos? Tik nesugalvokite spalio mėnesį jos artinti.
   Geros nuotaikos!

   Atsakyti

   • r[Ad Ast(r)a]s...

    įkalbėjot: jamu savo slabaką Fujinon’ą 30X, kavojuos nuo dvaro šulinio ( končertogrosobamba) į žiemryčius, ten, kur mokyklos lauko išeinama būdavo ir patigrafuoju, patigrafuoju… Kokybė – šiaipsau bus, bo neturiu veidroduko su EF-S 55 – 250 stiklais, ale, kaip jau ten bus, taip ir rodysim garbiąjai publikai… (nors, pravda, tikėjausi, p – lės Ingos pamačyjimo… Inga, esat Joniškėly geriausia, padėkit, prašom, dėdei!).
    Dabar apie nuošimčius, vištas ir jų pudruotas smegenis… „Kažkas ne taip Danijos karalystėj“ (??) /čia kaip tos Chakės iš Pyro savo veikaliuke apie Hamlietą sakė/. Nesupratau nei apie nuošimčius (%), nei apie smegenis – kiba, mes iš kitų besisukančių planetų (žr. J. Miščiukaitė). Patikslinkit, prašom, kur mes klaidžiojam ir kokiuose pūdymuose įklimpom iki bambos?..
    Italija? Italija – fain, ale ten daba – žemė dreba ir čerpės nuo stogų byra, ir parmezanas (Parmigiano – Reggiano, prašom teisingai suprasti) žūsta…/ir ne p. Jonas esu, kataras basiakom į siera spjaudančią Etną kopia ir dar kiną filmuoja…/. (p. Vidai rašiau apie investicijas; va, jei galėčA, tai investuočA į 200 g parmezano šmotelį, bo į didesnį kišenė neišgali!; tegu visą galvą to sūrio perka tie, katrie už 203 Lt dvaro balkone dubces minkštai priglaus; beje, man ir tų 200 g pakanka, kad sūrį a la svalia galėčiau toli į trolį pasiųsti… Beje, šiandien italai su vokiečiais pilkėj susirems. Palaikom squadre adzura, ką? Panoms šatenai, sako, labiau, patinka?.. Ir parmezanui padėsim – laimės, turistai ūžtels… Su vynu – akurat!!
    Biškį nusišnekėjom, ale to 2012. 07. 28 „Ad Astra“ vis tiek nepamirškim! Į žvaigždes, joniškėliečiai! Ir visai neįžeisdami Petkevičaitės – Bitės, aukštyn, tik aukštyn! Iki pat balkono!!!

    Atsakyti

    • étoile - R[Ad Ast(R)A]S...

     „Liubitelį“ ir „Smeną“ iškeitėte į Fujinon‘ą? Ar ne geriau būtų fotkinti, užsilipus ant stogo? Tada ir žemumos būtų gerai matyti ir aukštumos su jų dubcėmis (balkone). Ingutė manau neatsisakys padėti. Palaikys, kad nenusiverstumėte į balkoną ir kurio nors nepritrėkštumėte.
     Visa Italija nedreba. Galima važiuoti, kur nedreba. Nors ne, neįdomu. Galima su tokiu pat pasisekimu padrybsoti ir Karpio dvaro parke. O va, kai dreba žemė, tai bent emocijų spektras.
     Kas dėl nuorodų, nesvarbu ar Jūs tai padarėte sąmoningai ar ne, už tai Jums didelis ačiū. Yra kaip yra. Jums prižadu, kad tą žinojimą pasilaikysiu tiktai sau ir niekam kitam. Spėliojimas ir žinojimas yra 2 skirtingi dalykai. Supratusi, pasijaučiau tokia kvailė Jūsų atžvilgiu. Dabar jau viskas gerai. Visa kita palieku Jūsų nuožiūrai. Kadangi čia ne „Orbit“, tai šia tema baigiu diskutuoti.
     Kodėl Jūs sakote aukštyn tik aukštyn! Iki pat balkono!!! Kodėl ne iki žvaigždžių? Manot, kad balkonas sutrukdys ar balkone sėdintys?

     Atsakyti

     • Žvaigždei – tiulis iš PA

      Jūs, kaip visada, teisi: v i s a Italija nedreba! Sudrebės sekmadienį (visa!!!), kai italai taps Europos fulės čempionais!
      Apie žvaigždes ir balkoną: žvaigždėms pasiekti reikalinga „rakieta“, gi balkonui pakanka byškį lyšnų babkių ir onaro!..
      Įdomiausia yra tai, kad naujalietuviai „su babkėmis“ jaučiasi reikšmingesni, nei koks Stivas Fosetas ar Richardas Bransonas… Šitie bent tikrai išgalėtų tą „rakietą“ turėti…
      Sėliava, kaip sako žemaičiai…
      P.S. Baikim „durnių volioti“ – tuoj per LTV reiks už mūsiškes sirgti… Nepagailėkit lito!

 • vida

  gaila, kad nėra vaikiškų bilietų (nuo 6 metų vaikams kaip ir suaugusiems 43 lt), o šeimos bilietas tinka nebent jei turi daugiau nei du vaikus 🙁

  Atsakyti

 • Viktoras

  Kaina nėra labai maža, tačiau ir mainais siūloma daug: šeši atlikėjai, septynios valandos gyvo garso ir video projekcijų.

  Atsakyti

 • soleil

  Renginys gal ir geras bus, bet kad bilietų kainos tokios nejoniškėlietiškos. Dar didmiestyje rekia gerokai paieškoti kad gaut tokius brangius bilietus:)

  Atsakyti

  • Venus

   Kai nusipirksite brangius bilietus, tai prisiminsite ilgą laiką. Truputį teks diržą susiveržti, bet tas būna tik į naudą.
   Jei būna pigu, tai paprastai išpučia akis ir klausia: „Kodėl taip pigiai?“ Kas būna gaunama darmai – visiškai nevertinama.

   Atsakyti

   • soleil

    Teisingai, kaip aš pamiršau kad lietuviai pripratę diržus veržtis:)

    Atsakyti

    • Lune

     Pasiėmiau skaitliukus (toks PC su mediniais karoliukais, sumautais kaip šašlykas ant iešmo) ir sumečiau: MMA (minimalus mėnesio atlyginimas) – 800 Lt; bilietukas – 43 litukai, o tai yra 5,4% nuo MMA.
     „Prie ruso“ bilietas į Maskvos Didįjį kainavo 7,5 Rb, esant minimaliam atlyginimui – 90 Rb/mėn., o tai visi 8,3 %… Išvada: gyvenam šiandien vos ne 2 (du) kartus geriau…
     Nors niekada nekeisčiau, tarkim, „Gulbių ežero“ į „šešis atlikėjus su video projekcijom“…

     Jeigu atvažiuotų Valinskienė su Radžiu, tai ir visą MMA negaila būtų atiduoti!!

     Atsakyti

     • Venus

      Po tokios įtemptos dienos, nors pataisėt nuotaiką su skaitliukų karoliukais ir Radžiu. Aš dar prie jų prijungčiau nedvejodama Alaną Chošnau. Vien jo juokas ko yra vertas. O Minedas? Galima ir nuo proto nulipti.
      Jei pradėjom apie kainas, tai čia šiaip tarp kitko:
      Nereali tiesa apie nerealiausią pasaulyje tautą………………..
      …nes tik mes sugebame uždirbti 800 Lt/men. ir už buta sumoketi 1000 Lt.
      …nes pradinuku kuprines sveria daugiau nei patys mokiniai.
      …nes lietuviai yra vienintele tauta pasaulyje, dirbantys užsienyje, o
      atostogaujantys savo šalyje.
      …nes atostogos Palangoje kainuoja brangiau nei Turkijoje.
      …nes turime daug skustagalviu, kuriems labai rupi jusu problemos. Kai
      tik jie jus pamato, iškart klausia: „Turi problemu??“
      …nes cia alus pigesnis už duona…
      …nes kaliniai Lietuvoje maitinami geriau nei mokiniai.
      …nes tik Lietuvoje žmones rušiuoja atliekas tam, kad jos veliau butu
      suverstos i ta pati savartyna.
      …nes jei kas nors šypsosi minioje, iškart žinote – tai užsienietis.
      …nes mes taip mylime savo tevyne, kad stengiames kuo mažiau ja trypti
      ir išvažiuojame svetur.
      …nes igijes išsilavinima iškart atsiduri darbo biržos eileje.
      …nes tik Lietuvoje galima isigyti mobiluji telefona už 1 lita,
      kalbetis už 0 centu per minute ir menesio gale gauti triženkle
      saskaita.
      …nes Nacionalinis stadionas yra statomas ilgiau nei Cheopso piramide.
      …nes tik Lietuvoje pica i namus atvažiuos greiciau už greitosios
      pagalbos automobili.
      …nes Lietuvoje kainos prieinamos (prieini, pasižiuri, ir nueini).
      …nes puse lietuviu gyvena skurde ir varge, kita puse gyvena Londone.
      …nes didejant skurdui Lietuvoje, gelbejame Haiti.
      …nes tik pas mus i ekskursija vežamiems vaikams pirmiausiai parodomas
      „Akropolis“, o tik veliau – muziejai.
      …nes Lietuvoje kebabu gaminama daugiau nei Turkijoje.
      …nes tik Lietuvos studentai turi moketi 85 Lt už knyga, kuria naudos
      tik viena menesi, o (cituoju) „trecdalis joje esancios medžiagos
      neatitinka jusu specialybes“.
      …nes sededamas už grotu gauni nemokama aukštaji moksla praktiškai
      asmeninese paskaitose, o doras jaunuolis neturi lešu.
      …nes musu pensininkai atostogauja žiuredami pro langa.
      …nes tik Lietuvoje moki 4000 Lt, kad puse metu galetum mokytis iš
      1979 m. knygu.
      …nes Lietuvos keliuose tie, kuriuos tu aplenki, yra debilai, o kurie
      aplenkia tave – maniakai.
      …nes mes, ieškodami ko nors google.lt, žinom rezultata – super mamu
      klubo forumas.
      …nes Lietuvoje pasakymas „nu geras“ gali reikšti ir ka nors gero, ir
      ka nors blogo.
      …nes tik Lietuvoje neblaivus vairuotojas gali nukalti tris vaikus ir
      gauti minimalia bausme.
      …nes studentai vairuoja brangesnius automobilius nei destytojai.
      …nes lietuvis, turedamas aukštaji išsilavinima, plauna indus Britanijoje.
      …nes tik Lietuvoje su taksi iš oro uosto nuvažiaves 3 kilometrus
      sumokesi 51 Lt.
      …nes tik mes turime maigykles, vaizduoklius, tuštutes, bedulius ir visa kita.
      …nes apie Lietuva daugiau sužinosi atsidares angliška Vikipedija nei
      atsidares lietuviška.
      …nes Lietuvoje per bent 4 televizijos laidas rodoma ta pati tema 4 menesius
      …nes Lietuvoje bedarbis turi susimokėti valstybei sveikatos draudimo.

    • Venus

     Miela Soleil, Kaip supratau atostogaujate (ar suklydau)? Deja, nors labai liūdna, bet kitos išeities lyg ir nematyti, kaip veržtis diržus. Ko gero pati didžiausia tragedija, kad ištuštėjo Lietuva ir jaunimui teko palikti savo Tėvynę, nes čia jokių perspektyvų. Nepamirškite, kad spalio 14d. rinkimai ir būtinai prabalsuokite.
     Jums Soleil gerų atostogų.

     Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.