„Nušienavo“ tiltą

Šiandien, rugpjūčio 12 d., apie 13 val. per Joniškėlio tiltą važiavęs kombainas kliudė ir „nušienavo“ turėklus.

Ačiū Rokui Maceliui ir Benui Krištaponiui už nuotraukas.

Komentuoti su „Facebook “

7 Replies to “„Nušienavo“ tiltą

  1. eikit jus komentatoriai,prigeres dar kazkoks,patys nuo motinos papu neatlipe ir vienintelis vairas kuri laike tai vairalazde klyne bando kazka aiskint apie vairavima. ferrari jei sakiai nekomentuosi tai ir nerasyk nes smegenis zirnio dydzio turi tai ne kazka ir komentuot iseina,geriau tokiem kaip tu liktarne kaip sakai nukultu tai nereiktu rasyt sudo, smirda net klausyt,nezinau girtas ar ne girtas buvo,bet jei nezinot tai ir tylekit subines uzrauke

  2. Jus galvojat kombainą labai jau paprasta vairuot? Pamėginkit ir pamtysit. Ne primas ir ne paskutinis tiltas Lietuvoje kuri kombainas nuskinė ir dar nuskins. Nereikia čia buti neblaiviam kas nunešti tiltą. Buvo čia kelis metus atgal, kai per tiltą iš Deglėnų į Pušalotą kombainas netilpdavo pravažiuot, pastoviai būdavo turėklai sulankstyti, dabar praplatinus, niekam jis nebužkliuna ir nebesulansksto. Taip kad nesedėje kombaine geriau patylėtumet.

  3. Sakiau daugiau neberašysiu komentarų šioje svetainėje, bet kažkaip neiškenčiau.
    Nors tiltą padarius ir aerodromo dydžio, jei kombainininkas bus „liktarną“ užpylęs, tai galimybė nedings vienoje pusėje nupjauti turėklus. Beje, kiek prikūlė metalo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.