Press "Enter" to skip to content

Tinkami radiatoriai padės pasiruošti šildymo sezonui

Jei kas namo šeimininko paklaustų, koks daiktas yra ne tik jo namuose, bet ir visų kaimynų, aplinkinių, draugų, kolegų, artimų ir tolimų giminaičių būstuose, jis galbūt atsakytų, jog stalas ar televizorius. Jei klausimas būtų kartojamas, o asmuo vis atsakinėtų, jis nejučia prieitų prie vienos labai svarbios ir fukcionalios dalies. Ta dalis – šildymo sistema. Konkrečiau – radiatoriai.

  Metai bėga. Neapsieinama be šildymo sistemos keitimo. Gal ir atrodo, kad būtų galima pakentėti, tačiau rizikuoti ir laukti katilo sprogimo neverta. Katilai brangiai kainuoja.  Geriau sutaupyti ir laiko, ir nervų, ir netgi pinigų viską atliekant tada, kai reikia. Keičiant šildymo sistemą tenka prieiti prie radiatorių tvirtinimo. Taigi, į ką reikiėtų atsižvelgti ir kaip radiatoriai turi būti tvirtinami?

  Kadangi radiatoriai yra ne tik šildymo reikmėms skirtas prietaisas, bet ir reikšmingas dizaino elementas, jų tvirtinimas taip pat turi atitikti estetikos reikalavimus ir būti malonus akiai. Kitaip tariant, neatrodyti kaip koks svetimkūnis. Be to, nuo prijungimo armatūros priklauso dar ir prietaiso reguliavimo patogumas.

  Sakykime, kad radiatoriai yra nerūdijančio plieno spalvos. Prijungimas, užveržimo antgaliai tokiu atveju geriausiai dera ne kokios kitos, o tos pačios spalvos. Tas pats galioja ir tada, kai radiatoriai balti, ir tada, kai bet kokie kitokie. Galima išsirinkti chromo, aukso spalvos ir pan. Vamzdelių apdailos, dekoratyviniai dangteliai – taip pat ne išimtis.

  Taigi rūpinimosi bei galvojimo objektas – ne tik radiatoriai, tačiau ir visas tvirtinimo procesas. Žinoma, ir visos dalys, net menkiausi niekučiai. Viskas turi būti kruopščiai apgalvota. Tokiu būdu pasiekiami geriausi rezultatai ne tik šildymo, bet ir dizaino srityje. Kitaip tariant, tvyro harmonija.

Komentuoti su „Facebook “

2 komentarai

  1. katilai kaina katilai kaina 20 gruodžio, 2017

    Katilų kainų yra visokių, yra tikrai ir itin pigių, bet kaip ir minėjote tikrai reiktų nepamiršti ir radiatorių.

  2. ane ane 2 rugsėjo, 2012

    tokiam grazam kaciukui tikrai reikia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.