Press "Enter" to skip to content

„Tyrėjų naktis“ – Tavo laikas atradimams!

Mūsų gimnazijoje rugsėjo 28 d.organizuota tikra „Tyrėjų naktis“.  Tai Europos Komisijos iniciatyva, kurios metu įvairūs renginiai, skirti mokslo entuziastams, vyko daugiau nei 300 Europos miestų.  Mokiniai turėjo galimybę ne tik stebėti, bet ir atlikti bandymus. Juk jaunojo tyrėjo šūkis:“ stebėk, mąstyk, veik.“

Pradinukai atliko įdomiuosius bandymus „Augalai-dažai“ , penktokai linksmosios pamokėlės metus turėjo galimybę prisiliesti prie mokslo paslapčių, septintokai sprendė žinių testą(5 klasių tarpe geriausias buvo  Vilius Puodžiūnas ( 5b), 7 klasių tarpe – Dominykas Želvys ( 7b)).

Tyrėjų naktį mūsų gimnazijoje organizavo mokytojos Vida Šleivytė, Jolanta Snicorienė ir Rita Karpavičienė.

 [scrollGallery id=83]

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.