Moksleivių dailės Olimpiada 2013 – ,,Būti savimi, išlikti ir augti“

Šiuolaikinei dailei būdinga meninių ieškojimų ir stilistinių krypčių įvairovė. Dailės olimpiada skatina mokinius ieškoti savo kūrybinio kelio, ugdytis dailės raiškos gebėjimus, labiau pažinti savo kultūros šaknis. Šiemet olimpiados nuostatuose buvo rekomenduojama kūrinio temą susieti su tautos tapatumo ir išlikimo ženklų paieška savo artimiausioje aplinkoje: susipažinti su vietos menininkų kūryba, tyrinėti gamtos ir kultūrinio bei etnokultūrinio paveldo objektus.I-ame olimpiados etape, vykusiame mūsų gimnazijoje, dalyvavo geriausi 9-12 klasių jaunieji dailininkai. Komisijos vertinimui pateikti kūriniai buvo atlikti įvairiomis technikomis: tapyba guašu, piešiniai pastele, tušu, spalvotais ir paprastais pieštukais. Kūrinių temos-gamta, tautodailės motyvai, lietuvių mitologijos atšvaitai. Į antrąjį olimpiados etapą pateko Ievos Kurmilavičiūtės kūrinys Ramuma bei Gabijos Stanislovaitytės Žaltys. II-ajame etape, vykusiame Pasvalyje stipriausiu darbu vieningai pripažintas mūsų gimnazijos moksleivės Gabijos Stanislovaitytės (17m.) kūrinys. Jį Gabija atliko aliejinės pastelės technika. Talentinga ir darbšti Gabija balandžio mėnesį važiuos į Vilniaus dailės akademiją, kur įvyks III-asis respublikinis olimpiados etapas. Palinkėkime jai sėkmės!

Mokytoja Laisvutė Razmienė

Gabija Stanislovaitytė IIIg Žaltys

Gabija Stanislovaitytė IIIg Žaltys

Paulina Giedraitytė Ig

Paulina Giedraitytė Ig

Monika Katkevičiūtė IV kl

Monika Katkevičiūtė IV kl

 

Ieva Kurmilavičiūtė IIg RAMUMA

Ieva Kurmilavičiūtė IIg RAMUMA

Gerda Želvytė IIg VISUOMENĖS GNIAUŽTUOSE

Gerda Želvytė IIg VISUOMENĖS GNIAUŽTUOSE

Justina Piežaitė Ig

Justina Piežaitė Ig

 

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.