Kviečia anoniminių alkoholikų klubas

Panevėžio anoniminių alkoholikų klubas visu, kuriems rūpi girtavimo problemos ir būdai jas spręsti, kviečiame į atvirą susitikimą. Kovo 2 dieną, šeštadienį, 11 val. Joniškėlio seniūnijos patalpose. Tel. 868044122

Komentuoti su „Facebook “

8 komentarai

 • Milda

  Gerb. Janina gerbiu ir žaviuosi Jūsų atliekamu darbu. Tik tas gali įsivaizduoti, kokie tos nelaimės padariniai, kuris yra paliestas šios baisios žmonijos rykštės. Tai ne tik šeimos nuskurdinimas, bet ir pažeidžiami smegenys, nebesuvokia savo veiksmų, atsiranda agresija.
  Nežinai ar ryte tu atsikelsi, ar tave išneš, kojomis į priekį. Kiek būna atvejų, kad pakelia ranką ne tik prieš save, bet ir prieš šeimos narius. Niekada nežinai, kas šaus į galvą arba pasivaidens.
  Jūs rašote apie sumažinimą alkoholio. Tokiu atveju Jūs patirsite fiasko. Turi arba abstinentu tapti arba važiuos toliau, užteks išgerti pusę taurelės ir… trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių.
  Nors ir tik vieną sugrąžinsit į gyvenimą ir tai bus gerai. Reikš Jūsų pastangos nenuėjo veltui.
  Sėkmės Jums

  Nors ir tik vieną sugrąžinsit į gyvenimą ir tai bus gerai. Reikš Jūsų pastangos nenuėjo veltui.

  Atsakyti

 • Janina

  Manau, kad tokią tikslią statistiką žinotų nebent Dievas. O 2 l bambalių pakeitimas į „matuliukus“, mano nuomone, didesnės įtakos alkoholio vartojimui neturės, nes tai yra bene vienintelė prekė, kuriai pinigų gana nemaža tautos dalis niekada negaili ir visada kažkaip prasimano.
  Vargu ar verta tikėtis suvartoto metinio absoliutaus etilo alkoholio kiekio sumažėjimo, kai mūsų brangi Tėvynė pirmauja pagal 11 – 15 metų paauglių apsvaigimų skaičių. Taigi, alkoholio gamintojų ir pardavinėtojų verslas klestės… ir daugės sutrikusio intelekto vaikų, plėsis kalėjimai ir vaikų namai ir t.t. Ir kuo toliau, tuo, matyt, storesnę valstybės biudžeto riekę teks atriekti alkoholizmo pasėkmėms šiek tiek apglaistyti, nes apie rimtus sprendimus alkoholizmo mažinimui mūsų garbieji valstybės vyrai net neužsimena.

  Atsakyti

 • Janina

  Vaidei
  Aš supratau, kad Tu neišdrįsai. Ir ne Tu vienas. Neišdrįso daugelis asmeniškai pakviestųjų. Atėjo tik keletas. Ir mes visi jiems jautėme didžiulę pagarbą ir dėkingumą už jų drąsą. Po susirinkimo klubo nariai pabendravo su jais, kaip su senais labai gerais draugais (o neatėjusieji tikriausiai tikėjosi paniekos?)
  Aš tikiu, Vaide, kad netolimoje ateityje Tu sukaupsi valią ir žengsi žingsnį į KITOKĮ GYVENIMĄ – Tu pernelyg protingas, kad pasiliktum sėdėti bambalio dugne.

  Atsakyti

 • Janina

  Tik tuzinui žingsnių
  Manau, kad Jūs nevisiškai teisus. Žinoma, kad tie profesionalai, kurie į aludę eina kasdien kaip į darbą ir sėdi joje nuo ryto iki vakaro – tikrai neskaito. Bet yra ir tokių, kuriems tik per 20, ir jie jau per alkoholį praradę vairuotojo pažymėjimus, darbus, įsigiję teistumus arba jau sėdėję. Manau, kad jie kartais užbėga į Joniškėlio svetainę. Milijonu procentų garantuoju, kad jie nelaiko savęs alkoholikais. Bet, kaip išsireiškė susirinkime vienas iš anoniminių alkoholikų, alkoholikais netampama staiga. Tačiau gana greitai: vyras alkoholizmu suserga per 5 – 7 metus, o moterys ir paaugliai – per 1 – 2 metus. Taigi, jau laikas numinti stabdžius.
  Norėtųsi pakviesti jaunimą į diskusiją. Ąčiū atsiliepsiantiems

  Atsakyti

  • valančius

   Mieloji Janina, geriau skamba „Jūs visiškai neteisus“…
   Visiškai sutinku su Jumis ir labai gerbiu Jūsų pasiryžimą padėti nuskriaustiesiems likimo!
   Tikiu, kad Jūsų geranoriškas ir dvasingas darbas yra nepalyginamai reikalingesnis nei kai kurių betalenčių seimūnų donkichotiška kova su plastmasine dvilitrine alaus tara… (beje, labai norėtųsi sulaukti statistinių duomenų apie vieno Lietuvos gyventojo suvartoto metinio absoliutaus etilo alkoholio, įskaitant kontrabandinį ir namudinės gamybos, kiekį litrais PRIEŠ ir PO matuliško draudimo pilstyti alų į PET 2 L talpos butelius!!)…
   Ir dar: labai norėtųsi, p. Janina, kad žmonės nepasiklystų terminuose „girtuoklis“ (pijokas) ir alkoholikas – ligonis… Suprantama: riba – trapi, ale daug žmonių vis tiek terminijoje painiojasi.
   Dar kartą ačiū už Jūsų prasmingą darbą!

   Atsakyti

 • vaidė

  Ačiū TAU JANINA už tą ką TU darai.Bet suprask,kad vien to neužtenka.Tam reikalingas nusistatymas.Dargi pasakyčiau VALIA ,ko man šiandien neužteko.AČIŪ

  Atsakyti

 • Janina

  Prieš porą metų teko būti atvirame anoniminių alkoholikų susirinkime. Labai gaila, kad dabar, kai su šia problema susiduria daugybė žmonių (vieni kenčia nuo priklausomybės, kiti – nuo girtaujančio savo šeimos nario, bendradarbio, kaimyno ir pan.), tokie susirinkimai beveik nieko nesudomina. Dažnai nedrįstama ateiti, nes bijome – o ką gi apie mane pagalvos pažįstami? O atvykę anonominiai alkoholikai nebijo – jie visiškai atvirai, su nepaprastu nuoširdumu ir betarpiškumu, nieko nepagražindami, kalba apie savo gyvenimą, savo jausmus, mintis, kančias, išgyvenimus. Verta ateiti pasiklausyti visiems. NEBIJOKIME

  Atsakyti

  • Tik tuzinas žingsnių

   Mieloji Janina, Jūs be galo išmintingai mąstote! Deja, bėda yra ta, kad tie, kurie turėtų NEBIJOTI, tokių Jūsų širdim ir dūšia rašytų eilučių neskaito…
   P. S. vaide, Jūs irgi teisus (i)! AČIŪ, kad atsiliepiate į panašaus turinio tekstus.

   Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.