Press "Enter" to skip to content

Nemokami kuponai

Nemokami kuponaiVisai neseniai, prieš kelerius metus pradėję veikti dienos akcijų tinklalapiai kasdien siūlo įsigyti kuponus ir išbandyti naujas prekes ar paslaugas. Dažniausiai tokių tinklalapių paslaugomis naudojasi įmonės, kurios tik pradeda savo verslą, tad reklamos pagalba dienos akcijų tinklalapiuose bando išpopuliarinti savo verslą. Tokiems tikslams pasirenkami tiek įprasti, tiek ir nemokami kuponai. Čia laimi abi pusės: klientai gali kur kas pigiau išbandyti paslaugas ar įsigyti prekių, o verslą pradėję prekybininkai ar paslaugų tiekėjai taip populiarina savo vardą. Dienos akcijų portalų esmė – tai kolektyvinis apsipirkimas, kai kuponus įsigyja daugiau už nustatytą kiekį žmonių. Dažniausiai siekiama parduoti bent 10 kuponų, tačiau kuo daugiau kuponų parduodama, tuo didesnis pelnas gaunamas.

Pastaraisiais metais įsikūrė ir interneto erdvėje veikia daugiau nei keliasdešimt bendrovių, siūlančių dienos akcijų metu išbandyti tam tikras prekes ar paslaugas. Tarp šių paslaugų suteikiama galimybė pasiimti nemokamus kuponus, apie kurios dabar daugiau ir pakalbėsime. Nemokami kuponai – tai galimybė pigiau išbandyti pigiau teikiamas tam tikras paslaugas. Pavyzdžiui, jei nusprendėte pavakarieniauti ir į restoraną atėjote su nemokamu kuponu, jums bus pritaikyta atspausdintame kupone nurodyta nuolaida. Ši nuolaida gali svyruoti nuo 10 net iki 50 procentų. Šios rūšies kuponai ne visuomet suteikia nuolaidas, bet kartais – ir nemokamų patiekalų ar gėrimų. Pavyzdžiui, jei užsisakysite patiekalų už tam tikrą sumą arba tam tikrą jų kiekį, restorane būsite visiškai nemokamai pavaišintas taure vyno ar šampano.

Pasinaudoję nemokamais kuponais žmonės turi galimybę paragauti neįprasčiausių ar egzotiškų patiekalų, pavyzdžiui, sušių, tradicinio kinų ar japonų maisto, indiškų vegetariškų patiekalų ir pan. Nemokamai dalinami kuponai pradžiugins ir tuos, kurie nemėgsta gaminti namuose ar tiesiog dievina greitą maistą: picas, šašlykus, traškią vištieną, kebabus, tortilijas ir kt. Tokie kuponai itin populiarūs ir tarp užsisakančių į darbą žmonių: kodėl gi nepapietavus pigiau ir greičiau tiesiog savo darbo vietoje? Tad į asmeninę elektroninio pašto dėžutę vos po kelių kompiuterio pelės paspaudimų atkeliavę kuponai gali padėti ne tik sutaupyti, gardžiai papietauti, bet ir maloniai praleisti laiką.

Komentuoti su „Facebook “

Comments are closed.