Originalūs margučiai atnešė pergalę

Kovo 21 dieną Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinėje mokykloje buvo organizuojamas respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Velykinio stilizuoto margučio puošimas“. Jame dalyvavo   nemažai dalyvių iš įvairių profesinių mokyklų. Viena įstaiga turėjo pristatyti tris (natūralių margučių) eksponatus. Parodos eksponatų įvertinimas buvo sumuojamas su konkursinio darbo rezultatu. Dalyvių užduotis – liaudiškais motyvais stilizuoti du skirtingo dydžio margučius, organizatorių pateiktomis floristinėmis medžiagomis. Komisijos vertinimo kriterijai: idėja, kompozicija, technika, spalva ir atlikimo kruopštumas.

Mūsų mokyklos 11-F grupės floristės Dobilė Narkevičiūtė ir Rita Vickienė noriai išbandė kūrybines jėgas, varžėsi su kitų profesinių mokyklų dalyviais. Mokines respublikiniam profesinio meistriškumo konkursui paruošė mokytoja Reda Gudonienė.

Rezultatai labai nudžiugino mūsų mokyklos moksleives:

Dobilė Narkevičiūtė užėmė II vietą, o Rita Vickienė  – I vietą.

Sveikiname nugalėtojas ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės!

1

Konkurso dalyvės su mokytoja

2

Dobilės ir Ritos stilizuoti margučiai

3

Smagu prekiauti savo padarytus velykinius darbelius

4

Mugės šurmulyje

 

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.