Press "Enter" to skip to content

Profesinio meistriškumo renginiai

Įgyta profesija yra labai svarbi jauno žmogaus tolimesniam gyvenimui. Mokytis, gilinti profesines žinias niekada nevėlu.  O jomis pasidžiaugti ir pasidalinti su bendraamžiais yra prasminga: skatini draugus dar labiau tobulėti ir domėtis būsimąja profesija. Mūsų mokykloje kas dveji metai organizuojami profesinio meistriškumo konkursai. Be to,   mokiniai vyksta ir į kitų mokyklų organizuojamus profesinio meistriškumo renginius.

Gruodžio mėnesį Šiaulių profesinio rengimo centre vykusiame respublikiniame mokinių apskaitos meistriškumo konkurse „Ilgalaikio turto apskaita“ dalyvavo 12-K grupės būsimosios apskaitininkės Justina Rakauskaitė ir Deimantė Remeikaitė. Merginas konkursui ruošė mokytoja metodininkė Edita Malinskienė.  Konkurso dalyviai iš įvairių šalies profesinių mokyklų turėjo atlikti buhalterinės apskaitos užduotis, susijusias su ilgalaikio turto įsigijimu, eksploatacija, nusidėvėjimu. Mūsų merginos prizinių vietų neiškovojo, tačiau buvo apdovanotos asmeninėmis dovanėlėmis. Renginio tikslas buvo ne tik pademonstruoti profesines žinias, bet ir pabendrauti. Susirinkusiesiems  buvo organizuota įdomi pažintinė ekskursija po Šiaulių PRC Technologijų bei Elektronikos ir administravimo skyrius, pasidalinta gerąja patirtimi. Konkursas baigėsi diskusijomis prie vaišių stalo.

Vasario 28 dieną profesines žinias galėjo išbandyti būsimieji prekybos įmonių vadybininko padėjėjai. Viktorina „Protų mūšis“ buvo organizuojama Kupiškio technologijų ir verslo mokykloje. Mūsų mokyklos komandos nares Ievą Jokimčiūtę, Brigitą Norkutę, Eglę Nakvosaitę ir Liną Taškevičiūtę lydėjo mokytoja metodininkė Edita Malinskienė. Įdomios, inovatyvios kūrybinės ir netradicinės užduotys, sugalvotos organizatorių, sužadino norą dar labiau domėtis savo specialybe. Bendradarbiavimas su kitomis komandomis,  viktorinoje atliekant užduotis,  sukėlė geras ir linksmas emocijas. Merginų komanda Panevėžio regiono profesinio mokymo įstaigų viktorinoje „Protų mūšis“ užėmė III vietą.  Grįžusios dalyvės skatina moksleivius domėtis, būti žingeidžias, smalsias ir gilintis į specialybės subtilybes.

Įgyti paklausią specialybę, būti geru specialistu – svarbu kiekvienam jaunuoliui, juk daug kam pavyksta save realizuoti, būtent  profesinėje srityje.

 

 Neformalaus švietimo organizatorė V. Šeškienė

1 2

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.