Press "Enter" to skip to content

Smagus turistinis savaitgalis

Gegužės 18-19 dienomis Joniškėlio I. Karpio žūp mokyklos komandos vyko  į Trakų rajone esantį Aukštadvario regioninį parką. Ten buvo organizuojamas turizmo teorinis-praktinis seminaras, skirtas šeimos mėnesiui.

Teorinės paskaitos, praktiniai užsiėmimai ir  įvairūs konkursai taip užėmė dalyvius, kad dvi dienos prabėgo kaip viena.

Seminaro dalyviai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose rungtyse: turistiniame kliūčių ruože, kombinuotame turistiniame maršrute, naktinio orientavimosi varžybose, taip pat komandų prisistatymo ir  turistinėmis sąlygomis pagamintų tradicinių lietuviškų kulinarinių patiekalų konkursuose.

Graži gamtos aplinka, džiugi dalyvių nuotaika ir sportinis entuziazmas mokyklą atstovavusias komandas įkvėpė laimėti prizines vietas.

1 2 3 4

Komentuoti su „Facebook “

2 komentarai

 1. Nuotaka Nuotaka 24 gegužės, 2013

  Seneli, kaip Jūs nesuprantat, kad kiekviena mergaitė stengiasi ištekėti. Atsakykit man ar jaunuoliai daugiau žiūrės į šturmuotę ar į kvarbatkus? O jeigu dar tų kvarbatkų retas raštas?! Na, prisipažinkit, kad ir Jūsų akys kryptų ne į šturmuotę, o į kvarbatkus.
  Prisiminiau, kaip viena studentė iš Panevėžio, kad stabilesnės žinios būtų, nuėjo į egzaminą su retu raštu nerta juoda bliuzele. Dėstytojas irgi buvo ne iš kelmo spirtas (į studentes jis žiūrėjo iš tam tikro aukščio). Vadinom jį „narcizu“, nes laboratorijoje kur buvęs, kur nebuvęs vis prie veidrodžio atsirasdavo, žvilgtelėti ar pakankamai gražus. Kai ta studentė atsisėdo prie jo, jis ir sako: „Mergaite, jeigu tu vargingai gyveni ir tavo rūbai yra suplyšę, tai bent užsisiūk tas skyles.“

 2. Senas senelis, bet dar turistas Senas senelis, bet dar turistas 23 gegužės, 2013

  Būčiau dėkingas, jei kas suprantamai paaiškintų naujas turistų aprangos madų tendencijas (žr. paskutinę nuotrauką, graži mergaitė – pirma iš kairės).
  Kadangi turistauti pradėjau, vilkėdamas š t u r m u o t ę, tai į miniakus ir kvarbatkus žiūriu šiek tiek skeptiškai, kaip į nelabai patogias drapanėles turistaujantiems gamtos prieglobstyje… O gal čia – paskutinis turistinės aprangos k o d o klyksmas: prieš lendant į palapines – naktinukai būtini?..
  Ačiū, jei kas senelį turistą paprotins!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.