Press "Enter" to skip to content

Avangardiškiausia kolekcija

Gegužės 25 dieną Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko Respublikinis jaunimo šiuolaikinio meno festivalis „Išdykęs stilius – 2013“. Renginyje buvo pristatyta 12 kolekcijų iš įvairių respublikos mokyklų. Jaunieji dizaineriai vis įdomiau ir išradingiau pristato savo kūrybos darbus, ypač visus sužavėjo kolekcija, puošta kortomis, „Alisa stebuklų šalyje“ (Gargždai).

Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos merginos. Kolekciją „Ar mes marionetės?“ pristatė Ingrida Butkevičiūtė 12-F1, Sonata Tuomaitė 12-F1, Kristina Nakvosaitė 10-F, Brigita Norkutė 11-V, Dovilė Dobilaitė 11-F1, Kristina Mikalauskaitė 10-G. Šukuosenas „marionetėms“ kūrė Viktorija Kigaitė 11-F1,o makiažą – Kristina Nakvosaitė 10-F.

Mūsų mokyklos kolekcija „Ar mes marionetės?“ pelnė Avangardiškiausios kolekcijos nominaciją. Būrelio vadovė Felicija Janušonienė pasidžiaugė, kad šiuos mokslo metus užbaigė tokia svaria nominacija.

Dėkojame Viktorijai už padarytas netradicines šukuosenas.

DSC00924 DSC00942

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

  1. ** ** 6 birželio, 2013

    o ikelsit video is kalbu dienos?:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.