Joniškėlio miesto šventė „400+7“

Liepos 20 d. kviečiame į Joniškėlio miesto šventę „400+7“

Programa:

11.00  val.   kvietimas į šventę.

14.30 val.     Skulptūros prie kultūros namų atidarymas

15.00 val.    Šventės atidarymas miesto sode. Joniškėlio Garbės Piliečio Vardo suteikimas, Gražiausių sodybų apdovanojimas.Vilkaviškio raj. Paežerių tradicinės kaimo  kapelos „Gulbinėlis“ koncertas (Vad. Albinas Selmistraitis). Apylinkės ir vietos saviveiklininkų koncertas

19.00 val.   Grupės „Dinamika“ koncertas

20.00 val.   Mus linksmins Birutė ir Virginijus Brazdžioniai

23.00 val.    Fejerverkai

Iš pačio ryto kultūros namuose šurmuliuos blusų turgus. Vaikučių lauks batutas, mašinėlės ir pasivažinėjimas karieta. Vaišinsimės Sigutės šašlykais, kebabais bei kitokiais skanumynais.

           Rengėjai pasilieka teisę koreguoti šventės  programą.

Komentuoti su „Facebook “

6 komentarai

 • Tekila su citrina...

  medis siltas, medis gyvas jis suniksta tas suteikia jam manau unikaluma akmuo saltas ir negyvas. Nera net ko lyginti, o tiems neisprususiems joniskelieciams kurie neivertina pacio skulptoriaus nepakartojamu jo sedevru siulyciau keltis i didmiesti paspringt cementu ir deginanciu tvoskianciu smogu…. kembrine.

  Atsakyti

  • Tekila su sangrita

   Mes visi labai džiaugiamės sulaukę išprususio patarėjo. Vieningai tariame „Ačiū“ už prasmingą ir vertingą konsultaciją. Kur iki šiol buvote? Po krūmu tupėjote?
   Gaila, kad neparašėte to didmiesčio pavadinimo, kuriame gyvenate ir nuostabu, kad prisiminėte Joniškėlį, kad toks egzistuoja.

   Atsakyti

 • Ir vel as

  Noreciau vaikus nuvesti i miesto soda pabuti gamtoj, kad vaikai paduktu, o ten yra supynes, skardine arena, ir krepsinis. As noreciau, kad butu vaikams,paaugliams,sinjorams ir visiems kitiems zmonems didele zaidimo aikstele,visokiu sportiniu inventoriu kaip visur kitur. Ir niekas ju nesulauzo.Truksta suoleliu nes nera kur prisesti,butent miesto sode. Paprastam kur zmoniu daug kartu maziau. Turi zaidimu aikstele ir sporto inventoriu ir nuostabia aplinka. O mes turim tik skardine arena,kur susirenka jaunimas pagerti jaunimas tik pagerti. Rimtiems zmonems ir vaikams ne raka ten veikti.

  Atsakyti

 • Kačerga

  Argi gaila, jei pasidovanos sau kokį daiktelį. Neseniai mačiau ant vieno vyrioko (panašus į arabą) kaklo auksinę grandinę – piršto storio. Mano akys tik strykt iš orbitų. Pirmą kartą pamačiau tokio storumo. Ką tokiam reiškia kokį nors daiktelį padovanoti.
  O aš noriu virtinukų su spirgučiais ir mėtų arbatėlės.
  P. S. Nejaugi šiais sunkiais laikais Jūs tikitės skulptūros iš aukso?

  Atsakyti

  • Newtonas

   Skulptūra galėtų būti ir iš pamūšio akmenų… Tarkim, iš Didžiojo akmens netoli ŽŪT (nežinau, kaip ten naujoviškai ta įstaiga vadinasi). Kad ir kaip gerbčiau medžio tašytojus, vis tiek norisi kažko monumentalesnio!
   Dėl aukso: kalbama, kad Turkmėnijoje tokių yra… Nors ten neseniai viešėjusio mūsų premjero įspūdžiuose kažkodėl apie aukso stabus neužsimenama… Buvo tik paaiškinta, kad dujų ten daug… (kiba, kurdiukuose imsim ir vešimės jas?!?; panašiai, kaip vienas garbus Joniškėlio kilmės
   vyriškis kukliai nutyli, iš kur ims „po pigiaja“ vandenilį „ateities“ automobiliniam kurui gaminti).
   Dovanokit – nusišnekėjau: pradėjom – Au, baigėm – H…
   O virtinukų su spirgučiais ir aš nebrokyčiau! Tik įdaras – tai kokis?..

   Atsakyti

 • Mechanikas Izaokas N.

  „Dinamika“ – čia TA? Jeigu TA, neimkit į koncertą vertingų daiktų, bo gali Jums kažkas padovanoti siurprizą…
  P. S. Ir vėl kebabai, vėl šašlykai… Noriu mamos keptų kotletų!! Su šviežių bulvių koše ir raugintais agurkėliais!
  P. P. S. Skulptūra – vėl iš medžio? Jei taip, tai, kaip sako Radžio atradėjas p.Valinskas, „nu ir na…“

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.