Sportuok kol gali (foto)

Sportas – tai mūsų sveikatos šaltinis. Jis mums reikalingas kaip vanduo. Todėl ir Meškalaukio kaime rugpjūčio 24 dieną buvo suorganizuota sporto diena pagal projektą ,,Judėk ir būsi sveikas“, kurį finansavo Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos skyrius.

Jau nuo 11 valandos Meškalaukio mokyklos kieme prasidėjo sportininkų registracija. Dalyvavo įvairaus amžiaus grupės: nuo jauniausių 5-6 iki 46 metų. Jaunimas rinkosi krepšinį, futbolą ir bėgimą, vaikai – futbolą, bėgimą ir kvadratą. Mažiausieji dalyvavo smiginio, 5 baudų, kėglių mušimo rungtyse, suko lankus, šokinėjo per šokdynę.

Atsirado nemažas būrys bėgikų, kurie bėgo aplink gražų ir vaizdingą Meškalaukio parką. Su mažiausiomis bėgikėmis Jovile ir Audrute šioje rungtyje dalyvavo ir jų mamytės Vaida Šeškienė ir Daiva Norvaišienė, nes mergaitės nesiryžo vienos bėgti. Jas palaikė ir vienas tėtis Svajūnas Šeškas su sūnumi Laurynu.

8 – 12 metų amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Edvinui Rutkauskui, antras buvo Redas Šimoliūnas, trečia – Gerda Garlauskaitė. 13 – 16 metų grupėje pirmavo Nerijus Parimskis, antrasis – Darius Mickūnas, trečia – Viktorija Žandaraitė. 17 – 22 metų grupėje pirmas atbėgo Erikas Žandaras, antras – Ovidijus Tinteris, trečia – Ieva Valiukonytė. Visi bėgikai gavo medalius, o pereinamoji taurė, kurią įsteigė bėgikas Artūras Meška, atiteko aktyviausios 17 – 22 metų amžiaus grupės greičiausiam bėgikui Erikui Žandarui iš Norgėlų.

Meškalaukio sporto aikštėje vyko krepšinio ir futbolo varžybos. Joms teisėjavo Sigitas Ilgutis. Krepšinį žaidė Joniškėlio, Guostagalio ir Meškalaukio komandos. Trečią vietą iškovojo šeimininkai meškalaukiečiai, antrą vietą – Guostagalio komanda, pirmą vietą užėmė ir pereinamąją taurę iškovojo Joniškėlio komanda. Šią taurę įsteigė seniūnaitis Stanislovas Kiudis.

Futbolą žaidė keturios komandos. Pirmas tris vietas užėmė joniškėliečiai, ketvirtą vietą – Meškalaukio pradedantieji futbolininkai.

Per šokdynę ilgiausiai (beveik 8 min) iššokinėjo Viktorija Žandaraitė iš Norgėlų. Mažai nuo jos atsiliko meškalaukietė Danguolė Gasinskaitė. Trečioji šioje rungtyje buvo Gerda Garlauskaitė iš Meškalaukio. Kvadratą žaidė dvi jaunųjų meškalaukiečių komandos. Varžyboms teisėjavo Nerijus Parimskis ir Adolfas Arcimavičius. Mažieji sportininkai buvo apdovanoti bendruomenės įsteigtais saldžiaisiais prizais.

Už surengtą sporto dieną dėkojame Meškalaukio kultūros skyriaus administratorei Vaidai Šeškienei, už pagalbą dėkojame seniūnaičiui Stanislovui Kiudžiui, Meškalaukio med. punkto bendruomenės slaugytojai Gitai Naudžiūnienei, bėgikui Artūrui Meškai, mokytojoms Ilonai Volungevičienei ir Daivai Norvaišienei, padėjėjoms Stasei Kairienei ir Violetai Šimoliūnienei.

Tad sportuokime: bėgiokime, žaiskime, rungtyniaukime, džiaukimės judėjimo laisve ir geromis emocijomis!

Tomo Maikštėno foto.

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.