Press "Enter" to skip to content

Virš Joniškėlio pastebėtas NSO?

Joniškėlietis T.M. (pavardė redakcijai žinoma) pranešė, kad rugpjūčio 14 d., apie 22 val. 30 min. stebėjo keistą reiškinį. Pailgos formos, įvairiomis šviesomis (balta-raudona-melsva) mirkčiojantis objektas, nejudėdamas ir neskleisdamas jokio garso, kabėjo virš medžių, pietvakariniame Joniškėlio pakraštyje. Tai truko maždaug minutę, po to NSO dingo. Netrukus paslaptingosios švieselės jau matėsi kitoje vietoje. T.M. objektą stebėjo iš maždaug pusės kilometro atstumo. Joniškėliečio nuomone NSO skersmuo – nuo kelių iki keliolikos metrų. Kelis kartus skirtingose vietose šmėstelėjęs objektas dingo ir daugiau nepasirodė.

Foto ir video paimta iš interneto, bet T.M. teigimu, panašus vaizdas buvo ir Joniškėlyje.

ufo

O ką jūs manote apie šį įvykį?

 

Komentuoti su „Facebook “

13 komentarų

 1. Justinas Justinas 13 rugsėjo, 2013

  Juokai juokais, bet įvertinkit visatos dydį, galaktikų spiečių, galaktikų skaičių juose, o apie žvaigždes ir planetas nebekalbu. Tikimybė kad mes ne vieni – didžiulė. Kitas dalykas, visatos amžius apie 14 mlrd metų. Kitos civilizacijos gali būti aplenkusios mus tūkstančiais ar milijonais metų. Tad nieko nuostabaus kad kažkas ir į joniškėlį užklydo. Turiu pažįstamą, rimtas žmogus, inžinierius ir pilotas, niekų nešneka. Pasakojo matęs labai panašaus į T.M. apibūdintą objektą. Taigi, niekada negali žinoti, nes tiesa slypi kažkur anapus.

 2. janina janina 23 rugpjūčio, 2013

  Gerb.p.Viktorai esame suzaveti jusu kalbejimo menu Dievo dovanota atmintimi,Jus mus stebinote,supratome ,kad butent tokiu zmoniu ir reikia kurie taip moka bendrauti su zmonemis.Dekoju visos grupes vardu ir linkime jums sekmes sveikatos ,energijos ir DIEVO PALAIMOS. Amene ,Papile,Atgaivos senj. klubas

 3. Giulia Giulia 22 rugpjūčio, 2013

  Gaila, kad nėra daugiau liudininkų, o Joniškėlis ne tik NSO domina, nenuvertinkite taip savo miestelio…Apskritai pagal statistikas NSO dažniausiai pastebimi ramiose atokiose vietose (Sibiras), o ne metropoliuose:-)

  • Bolidas Bolidas 22 rugpjūčio, 2013

   Ką jūs ką jūs, mes jokiu būdu nenuvertiname Joniškėlio. Paprasčiausiai mes jį labai mylim, jei būtų kitaip, tai čia tų komentarų net ir nebūtų. Suprantama, kad tai labai svarbus objektas.
   Na, dėl liudininkų, tai bijokit Dievo, kas galėjo prieš Žolinę tokiu metu po atviru dangum blaškytis. Bent dauguma sėdėjo prie stalo ir ruošėsi Žolinei.
   Tik va gaila, kad liudininkas(ė) tokio reiškinio nenufotografavo.

   P. S. Beje, kaip ten su tomis Mažupės užterštumo išvadomis?

 4. Viktoras Viktoras Post author | 21 rugpjūčio, 2013

  O jums neatrodo, gerbiamieji, kad T.M. (šiaip iš prigimties labai proziška ir realiai į gyvenimą žiūrinti asmenybė, dirbanti labai atsakingą darbą vienoje didžiai rimtoje sostinės įmonėje), tiesiog siūlo visiem retkarčiais pasižvalgyti po naktinį dangų. Patikėkit – daugybė nuostabių atradimų laukia jūsų.

  • Ufonautė Ufonautė 22 rugpjūčio, 2013

   Labai atsiprašau, kad nesugebėjau suvokti T. M. pranešime potekstės.
   Rugpjūčio mėnesyje yra ryškiausios žvaigždės. Neveltui dainuojama apie rugpjūčio žvaigždes. Kur kas įdomiau būna, žiūrint net per paprastą teleskopą. Jeigu skrenda lėktuvas įprastame aukštyje(nepradėjęs leistis), paprastai matome tik blykčiojančias švieseles sparnuose, tai per teleskopą ryškiai matyti lėktuvo iliuminatoriai (langeliai).
   Visiems geros dienos.

 5. neutralus to Daiktas neutralus to Daiktas 21 rugpjūčio, 2013

  įdomu, kodėl nenufotkino… Gal todėl, kad fotoaparato su savimi neturėjo?

 6. neutralus neutralus 21 rugpjūčio, 2013

  Manau, jei joniškėlietis T.M. tai matė, vadinasi su regėjimu yra viskas gerai ir pas okulistą eiti nereikia. Toliau, jei jau tai pasiryžo publikuoti, tai turbūt numanė ir būsimą neigiamai pašaipią reakciją, todėl apie sapnus ar dar kažką šiaip sau visiems viešai nepasakotų. Trečia – NSO tai Neatpažintas Skraidantis Objektas, o ne Ateivių Laivas (AL). Todėl niekas nežino kas ten buvo.

  • Ufonautė Ufonautė 21 rugpjūčio, 2013

   Nejaugi jūs tikite, kad Joniškėlis kažką galėjo sudominti?

 7. Daiktas Daiktas 21 rugpjūčio, 2013

  Tai ko nenufotkino to keisto “DAIKTO“ ? :DDDD

 8. Nae Nae 21 rugpjūčio, 2013

  Idomu kas tas T.M :DDDD

 9. Ufonautė Ufonautė 21 rugpjūčio, 2013

  Kažkas (T.M.) turėtų apsilankyti pas okulistą ir pasitikrinti regėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.