Dažymo įranga, kuri skirta dirbti su milteliniais dažais

dažymo įrangaJei turite didelę statybos kompaniją, užsiimate tam tikros produkcijos gamyba arba paprasčiausiai numatę nemažus rekonstrukcijos darbus, Jums tikrai bus reikalinga dažymo įranga. Taip, ji nėra pigi, tačiau atsipirkti gali per kurį laiką. Įvertinkite savo darbų mastus ir apskaičiuokite, kiek Jums kainuos įrangą skolintis, vežti gaminius meistrams (įvertinant ne tik tiesioginę kainą, bet ir kelionę, bendravimo laiką), kad jie atliktų šiuos darbus už Jus. Argi  nebus lengviau pasirūpinti dažymo įranga patiems?

Be abejo, kad bet kokio pirmo pasitaikiusio daikto negalite imti ir dažyti. Jį būtina tinkamai paruošti. Tad prieš dažymo darbus lauks smėliavimas. Šis labai veiksmingas paviršių apdirbimo būdas praktikoje yra naudojamas jau gana seniai. Smėliavimo metodu galite paruošti dažymui bet kurį paviršių. Tai gali būti keramikiniai vazonai, mediniai rėmai, stiklinis stalo paviršius, betoninės grindys, mediniai laiptai ar plastmasinės lauko kėdės. Taigi nesvarbu, iš kokios medžiagos yra paruoštas dažymui numatytas daiktas ar objektas, pasirūpinkite jį aprūpinti smėliavimu.

Smėliavimas pašalina ant paviršių esančias apnašas ir kitus nešvarumus. Paviršius yra pašiaušiamas, jam suteikiamas matiškumas. Viskas puikiai nuvaloma ir tada laukia dažymas. Tad kodėl gi turėtumėte rinktis miltelinius dažus?

  • Ekologiškumas. Tai ne tik šių dienų populiarus ir visų naudojamas triukas. Šie dažai iš tikrųjų yra ekologiški, nes jie nereikalauja jokių cheminių tirpiklių, skiediklių, sunkiųjų metalų ar kitų toksiškų elementų. Juk pritarsite, kad šiuo atveju tikrai yra tausojama aplinka.
  • Taupumas. Vos vieną kartą panaudoti dažai gali būti surinkti ir panaudoti sekantį kartą (tai dar viena ekologiškumo savybė).
  • Atsparumas. Tas gaminys, kuris padengtas milteliniais dažais yra atsparus smūgiams ir aplinkos poveikiui.
  • Ilgaamžiškumas. Objektai, padengti milteliniais dažais (aliuminio profiliai, vamzdžiai, durys, baldų furnitūros, ratlankiai, skardos) ilgiau naudojami, nes yra apsaugoti nuo aplinkos poveikio.
  • Estetika. Dažymo įranga, kuri nudažo daiktą ar objektą, sukuria žymiai malonesnį vaizdą mūsų akims. Daiktas įgauna spalvą, tampa patrauklesniu. Miltelinių dažų dėka jis taip pat gali turėti struktūrą arba blizgesį.

Galite rinktis rankines, paprastesnes dažymo įrangas arba naudoti profesionalias automatines miltelinio dažymo linijas. Pastarosios turi savybę greitai keisti dažų spalvą. Tokia įranga gali būti pagaminta pagal Jūsų individualius dažomos detalės matmenis bei darbų apimtis. Rankinės sistemos puikiai išpurškia dažus net ir ant pačių sudėtingiausių geometrinių paviršių, netgi esant sudėtingoms aplinkos sąlygoms: šalčiui, drėgmei, karščiui ar sausumui. Šiuolaikinės technologijos sukuria tokius prietaisus, kuriais bus paprasta ir lengva naudotis ir jų dėka pasieksite maksimalius rezultatus.

Komentuoti su „Facebook “

1 komentaras

  • Giedrius

    Gal ir tikrai gerai sakote čia su tais milteliniais, nes niekad neteko. Naudodavau struktūrinius dažus ir per daug negalvodavau. Tai kaip suprantu realiai tas pats būtų ir su milteliniais, tiek, kad jie ekologiškesni ir mažiau kenktų gamtai ar ne?

    Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.