Press "Enter" to skip to content

Joniškėlio I. Karpio ŽŪPM dirba geriausi Lietuvoje profesijos mokytojai

dscf1302

2013 m. gruodžio 5 d. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykloje įvyko konferencija-šventė „Profesijos mokytojas – kaimo jaunimo ugdytojas“. Šventės metu vyko Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos organizuoto konkurso „Geriausi kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai“ apdovanojimai pagal tris sritis: 1. Žemės ūkio gamyba, kaimo verslai, apželdinimas, aplinkotvarka, miškininkystė, žuvininkystė, kaimo turizmas; 2. Agroservisas ir technikos priežiūra; 3. Maisto produktų gamyba, maisto technologijos.

        Šio konkurso tikslas – atrinkti tris geriausius kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojus, įvertinus jų praktinę veiklą, mokinių parengimą profesinei veiklai, jų pasiekimus, mokinių bendražmogiškų ir pilietinių vertybių ugdymą, profesinio mokymo paslaugų plėtrą per paskutiniuosius penkerius profesijos mokytojo darbo metus. Konkurse dalyvauti paraiškas pateikė 17 profesijos mokytojų iš 14 mokyklų: Alantos TVM, Panevėžio MRTM, Joniškėlio I. Karpio ŽŪPM, VšĮ Raseinių TVM, Joniškio ŽŪM, Aukštadvario ŽŪM, Švenčionių PRC, Vilniaus TVŽŪM, Utenos RPMC, Kupiškio TVM, Kauno MPPMC, VšĮ Kuršėnų PM, VšĮ Kelmės PRC, Biržų TVMC. 

        Pirmosios srities – Žemės ūkio gamyba, kaimo verslai, apželdinimas, aplinkotvarka, miškininkystė, žuvininkystė, kaimo turizmas, geriausia Lietuvos profesijos mokytoja pripažinta mūsų mokyklos mokytoja metodininkė Janina Janeliūnienė. 
Antroje srityje – Agroservisas ir technikos priežiūra, kandidatavęs mūsų mokyklos profesijos mokytojas metodininkas Jonas Žyvatkauskas užėmė garbingą antrąją vietą
.

Nuoširdžiai sveikiname kolegas, džiaugiamės aukštais jų pedagoginio darbo pasiekimais ir šiais respublikiniais įvertinimais.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.