Moksleivių fantazija įvertinta

2

Lapkričio 15 d. Pasvalio kultūros centro scenoje karaliavo alternatyvios mados konkursas „Išprotėjęs ruduo 2013“. Šiais metais buvo pristatyta šešiolika kolekcijų, iš jų net dvi sukūrė ir pademonstravo mūsų mokyklos mokiniai.

Pirmąją kolekciją „Išeik iš savęs“ kūrė ir demonstravo Meninės kūrybos būrelio mokiniai, kuriems idėjas realizuoti padėjo vadovė Felicija Janušonienė. Kolekcijos autorės moksleivės Kristina Mosteikaitė 13 – F1 ir Rita Vickienė 11 – F. Judesio kompozicija Vaidos Šeškienės ir Marijos Raškevičienės. Kolekcija Išeik iš savęs!“ pristatė netradicinius rūbus, pagamintus iš kokteilių šiaudelių, sunertų ant vielos, ir kitų kasdienių, bet labai neįprastų medžiagų. Kolekcijos pagrindinė mintis – nebūkime standartiški, laužykim rėmus ir … kartais visai naudinga „išeiti iš savęs“.

Pasvalyje alternatyvios mados konkurse „Išprotėjęs ruduo 2013“ ši kolekcija pelnė „Originaliausios kolekcijos“ nominaciją.

Antroji mokyklos kolekcija „Iliuzija veža“, kurios autorės moksleivės Violeta Tankevičiūtė 11- G ir Saulė Briedytė 11- F. Mados studijos vadovė Nijolė Krasauskienė kartu su mokiniais kolekcijoje naudojo optines iliuzijas. Tinkamai drabužyje suderintos achromatinės spalvos (juoda ir balta) ir žaisminga kompozicija sukėlė įspūdį, nesutampantį su tikrove. Nuotaikingas kolekcijos pristatymas pelnė audringus žiūrovų plojimus ir pageidavimą pakartoti pasirodymą.

Alternatyvios mados konkurse kolekcija „Iliuzija veža“ pelnė „Plastiškiausios kolekcijos“ nominaciją. 

Sveikiname!

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.