Press "Enter" to skip to content

Paskaita – praktinis užsiėmimas „Kaip ilgiau išlikti sveikam“

sveikata

Maloniai kviečiame meškalaukiečius ir aplinkinių kaimų gyventojus gruodžio 13 d. penktadienį, 13 val. į Meškalaukio buvusios mokyklos salėje vyksiančią paskaitą ir praktinį užsiėmimą „Kaip ilgiau išlikti sveikam“.

Užsiėmimą ves Pasvalio visuomenės sveikatos biuro sporto psichologė Vilma Lesevičienė

Apranga: nevaržanti judesių.

Projekto “Judėk ir būsi sveikas” koordinatorė

Meškalaukio medicinos punkto bendruomenės slaugytoja

Komentuoti su „Facebook “

8 komentarai

 1. Sveikas, kaip ridikėlis Sveikas, kaip ridikėlis 9 gruodžio, 2013

  Paliegusiam – ridikėlis
  Nepatiko pasiūlymas, kad su šlajomis, o ne su važiu. Jeigu su šlajomis galima vežti malkas, tai žmones tuo labiau. Važio(paradinių rogių) neturiu, nes esu biednas. Jūs teisus – galima ir pėstute, kam tas šlajų pavažas dilinti.
  Aš tai vertinu viską, kas yra geriama. Kas gali žinoti šiais laikais ką galima rasti ir tuose matuliukuose ar nėra ko nors įdėta dėl macnumo.
  Dar sovietiniais laikais, vyrai užsimanė padaryti gramą, o parduotuvės buvo jau uždarytos. Nueina į vieną „tašką“ pas bobulką, o bobulka išėjusi pas kaimynę. Anūkas dalykiškai į tą reikalą pažiūrėjo, nuėjo ir atnešė buteliuką bei miltukų pakelį. Vyrams ir sako: „dusto įsidėsite patys, nes nežinau, kiek močiutė deda“. Vėliau virto anekdotu. Juk visi anekdotai gimsta iš gyvenimo.
  Būtinai pasiimsiu arbatėlės, svogūniukų porą – užmuša visas bakterijas.
  Iki

  • Paliegęs Paliegęs 9 gruodžio, 2013

   Jūs, ridikėli, mane jau užmušėte: arbata ir svogūnai(!)³…

   • Ridikėlis Ridikėlis 9 gruodžio, 2013

    Žalioji arbata bus nueinant, o grįžtant svogūnai kaip užkanda, kad nenuvirsti beeinant. Pasistiprinti tai reikia. Tuo aš pagrinde ir maitinuosi.

    • Paliegęs Paliegęs 9 gruodžio, 2013

     Jei teisingai supratau – reikia grįžtant turėti samagono?!? Su cibuliais. Bet mes ano tai neverdam – čia Tamstai ne kokia Dzūkija – miškų karalienė… Čia Pamūšys (sk. Jablonskį, čia žmonės tik a l ų pripažįsta!). Netinka alus – eikit vienas!..
     Ryšys baigtas.

     • Ridikėlis Ridikėlis 9 gruodžio, 2013

      Prie ko čia svogūnai ir samagonas. Kadangi svogūnų ir česnakų nenaudojate, tai ir paliegęs. Prie svogūnų reikalinga tik druska, o ne samagonas ar alus. 🙂 🙂 🙂
      Geros kelionės.

 2. Paliegęs Paliegęs 5 gruodžio, 2013

  Jazau: gruodžio 13, tryliktais metais, tryliktą valandą ir dar penktadienį?!? Ateisiu!! Tik va: „užsiėmimą VES…“… Kiba, už virvutės? o gal už lenciūgo??
  Kas, kada ir ką bevestų – visiems sveikatos!!

  • Sveikas, kaip ridikėlis Sveikas, kaip ridikėlis 6 gruodžio, 2013

   Vajetau, kaip gerai, kad Jūs eisite. Pasakykite kada, eisime kartu. Aš irgi apsigyvenau netoli Pamūšio. Gal pasiimame vežėčias (jeigu bus pasnigta, šlajas) su arkliu. Padainuosime važiuodami. Pasiimsime mineralinio „Rasa“ butelką, kad gerklės neperdžiūtų.
   Tad iki.

   • Ridikėliui – paliegęs Ridikėliui – paliegęs 8 gruodžio, 2013

    Siūlot e i t i ir čia pat – apie šlajas
    beigi vežėčias… Nelogiška! Kam tą arkliuką gainioti – netoli gi. Ateisiu, mojuodamas „šiaurietiško spacero“ lazdukėmis (paveikė p. Viktoro reklama, o ir „po pigiąja“ nugriebiau anas „Maximoje XXX“ – spėjau, bo pasnigo ir nieks nežino, kiek tų tvartų stogai neįgriuvę laikys…).
    „Rasos“ nevertinu dėl menkos K jonų koncentracijos, o ir svetimžodžiai etiketėse – „tipo“ light, hight, medium – erzina! Smagiau lietuvišką „pyst“ išgirsti – tai bent Surskį prisimeni ar net garbiąją lietuvių kalbos KOMISIJĄ…
    Taip, kad: jei snygis užpuls – turėkite žaliosios arbatos t e r m o s ą; jei patrauks ant dainų, mano veršenikėje (tokia kuprinytė, ypačiai mėgstama studenčių ir šiaurietiškų lazdų mėgėjų!) visada rasis keletas matuliukų šviesiojo (6 „oborotų“).
    Iki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.