Remontuoja bendruomenės namus

Meškalaukio kaimo bendruomenė 2013-2014 m. įgyvendina projektą „Bendruomenės namų remontas“. Jo tikslas – suremontuoti bendruomenės namus, kuriuose kaimo žmonės galėtų turiningai leisti savo laisvalaikį, organizuoti įvairius renginius, drauge užsiimti mėgstama veikla.

2012 m. pateikėme paraišką Pasvalio rajono vietos veiklos grupei ir gavome finansavimą pagal Pasvalio rajono vietos plėtros strategijos „PASVALIO RAJONO INTEGRUOTA 2007 – 2013 M. VIETOS PLĖTROS STRATEGIJA GYVENIMO KOKYBEI KAIME GERINTI“ I prioriteto 1.1. priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“.

Šiuo metu projekto vykdymas jau įpusėjęs: sutvarkyti santechniniai mazgai bei įrengti 3 tualetai, sumontuotos salėje pakabinamos lubos (darbus atliko UAB „Svalex“), pakeisti pastato 27 langai (darbus atliko R. Vasiliausko įmonė). Liko tik įrengti poilsio kambarį su virtuve bei sutvarkyti salės langų angokraščius (šiuos darbus aliks UAB „Svalex“).

Atnaujintose bendruomenės namų patalpose vietos gyventojai galės turiningai leisti laisvalaikį, organizuoti įvairius renginius, drauge užsiimti mėgstama veikla. Galėsime surengti įvairių koncertų, vakaronių, susitikimų su kraštiečiais, kitų bendruomenių atstovais vėlyvą rudenį ir žiemą, kada kaimo žmonės turi daugiau laisvo laiko. Stiprės bendruomeniškumas, gerės gyventojų tarpusavio santykiai, žmonės noriai rinksis į kultūrinius renginius, atsiras savų saviveiklininkų. Atnaujinti sanitariniai mazgai ir naujai įrengti tualetai atitiks higienos normas. Meškalaukio ir aplinkinių kaimų gyventojai galės naudotis sale ir asmeninėms šventėms.

Bendruomenės taryba

Nuotrauka iš 2013-12-04 14:34:59

Komentuoti su „Facebook “

1 komentaras

  • unideco.lt

    Buvome nuvykę ten apžiūrėti visko. Na tikrai labai gražiai suremontuota, net patiems namuose remontą pasidaryti panorome. Grindys jau buvo baisios ir tapetuoti jau sienas naujai reikėjo. Labai gerai, kad pastūmėjo, nes jau senokai reikėjo. Su tapetavimu viskas tvarkoje buvo, tai daryti jau mokėjome, tačiau su grindiniu reikėjo paplušėti, norėjome, kad darbus atliktų profesionalai. Suradome, kas tai daro. Išsirinkome gana naują ir dar nelabai populiarią vinilinę dangą. Atvažiavo, pakeitė. Labai šauniai atrodo viskas, o ir kainavo ne taip ir brangiai kaip tikėjomės. Dabar ir mums jau ne gėda kažką į namus pasikviesti. Esame labai patenkinti gražesniais ir tvarkingesniais namais.

    Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.