Press "Enter" to skip to content

Mokomės švęsti valstybines šventes

 Šią gražią vasario 16-osios dieną Joniškėlio kultūros namų salė sulaukė didelio būrio miesto ir aplinkinių kaimų gyventojų bei svečių. Kiekvienam įeinančiam į salę buvo įsegta trispalvės emblema. Sugiedoję himną, visi išgirdo miesto seniūno Stepono Rimkaus pasveikinimą bei Joniškėlio parapijos klebono Ričardo Banio  palinkėjimus. Buvo linkima Lietuvai ir susirinkusiems ramybės ir tikėjimo. Prie sveikinimų prisidėjo ir krašto garbės pilietis Juozas Bagdonas, visiems susirinkusiems palinkėdamas geros sveikatos, tolerancijos ir pagarbos vienas kitam.

Šventės metu buvo atidaryta meškalaukietės Danguolės Gasinskaitės piešinių paroda. Tai mergina, kurios pilna visur, ji užsidegus pilietiškumu ir mano, kad kiekvienas, kuris atlieka, nors ir smulkų, nepastebimą darbą, prisideda prie Lietuvos išsaugojimo. Seniūnas įteikė merginai padėkos raštą, o žiūrovai po renginio smalsiai apžiūrėjo piešinių ir portretų parodą.

Šventinį koncertą tęsė vyrų vokalinis ansamblis “Šiaurys“ iš Linkuvos, vadovas Methardas Zubas bei Švobiškio kultūros namų skyriaus šokėjos, vadovaujamos Linos Bžėskienės. Dainų ir šokių pynėje skambėjo ne tik liaudies dainos apie Lietuvą, gimtąjį kraštą, bet ir populiarūs Stasio Povilaičio, Gyčio Paškevičiaus šlageriai. Žiūrovai aplodismentais vis prašė ir prašė dar padainuoti…, ir patys kartu dainavo.

Ačiū organizatoriams už gražią šventę.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.