Press "Enter" to skip to content

„Studijos 2014“ – ir mes ten buvome!

3

Vasario 6- 8 dienomis parodų centre „Litexpo“ šurmuliavo tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“. Joje dalyvavo 193 mokymo įstaigos iš 13 šalių. Paroda vyko penkiose salėse, kur kiekviena turėjo savo tematiką.
Lietuvoje šiuo metu veikia 74 profesinio mokymo įstaigos, kuriose siūloma apie 480 įvairių pirminio profesinio mokymo programų. Praėjusių metų duomenimis, net 73 proc. profesinių mokyklų absolventų įsidarbino arba sukūrė savo verslą, o 14 proc. mokslus tęsė aukštosiose mokyklose. Populiariausios 2013 metų profesinio mokymo programos – automobilių mechaniko, apdailininko – statybininko ir virėjo.

Šiemet mūsų mokyklos atstovai – floristai vėl dalyvavo „Studijos 2014“. Moksleivius lydėjusi profesijos mokytoja R. Gudonienė teigia: „Naudinga ir verta jaunam žmogui pamatyti tiek daug save pristatančių mokyklų ir universitetų vienoje vietoje. Mokslo ir žinių „tvirtovės“ pristato studijų programas, specialybes pačiomis įvairiausiomis formomis, pabrėžiančiomis savitumą. Jaučiamas didesnis susidomėjimas profesinėmis mokyklomis. Parodoje tvyrojo jauki atmosfera, malonus bendravimas ir bendradarbiavimas su kitų mokyklų atstovais“.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.