„Vilniaus prekyba“ kelia koją į Joniškėlį (Balandžio 1-osios pokštas)

www.pasvalys.lt_

„Vilniaus prekybos“ valdybos narys Mindaugas Bagdonavičius ir Gintautas Gegužinskas pasirašo bendradarbiavimo sutartį.

Panašu, jog vietos verslininkams ateina sunkūs laikai. Prieš keletą metų buvo pasklidusios kalbos apie tai, kad Joniškėlyje norima statyti „Maxima“ parduotuvę. Iš tiesų, tuo metu su Joniškėlio seniūnu St. Rimkumi buvo susitikę „Vilniaus prekybos“ atstovai ir net buvo apkalbėta galima būsimos parduotuvės vieta – pieva, kurioje dabar stovi stebuklingas Joniškėlio akmuo. Deja, ekonominė krizė pakeitė verslininkų planus ir tinklo plėtra į mažuosius miestelius buvo sustabdyta.

Po truputį atsigaunanti šalies ekonomika, regis, bus pakeitusi didžiausio prekybos tinklo planus. Vakar, Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas ir „Vilniaus prekybos“ valdybos narys Mindaugas Bagdonavičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Dokumente numatyta, kad mūsų rajone atsiras keturios naujos „Maxima“ parduotuvės: Joniškėlyje, Pumpėnuose, Vaškuose ir Saločiuose. „Vilniaus prekyba“ įsipareigojo investuoti 4 milijonus litų į tų miestelių infrastruktūrą.

Joniškėlyje „Maxima“ planuojama statyti miesto centre, Vytauto gatvėje. Bus sukurta 14 darbo vietų. Infrastruktūros plėtrai skirtas milijonas bus panaudotas Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos stadiono renovacijai. Parduotuvė duris turėtų atverti prieš šv. Kalėdas.

Kasdien „Maxima“ parduotuvėse apsilanko apie 550 tūkstančių klientų. Visose „Maxima“ parduotuvėse Lietuvoje ir įmonės administracijoje dirba daugiau kaip 15,5 tūkstančių darbuotojų.

maxima

Maxima planuojama statyti Joniškėlio centre, Vytauto gatvėje. www.joniskelis.lt dailininko vizualizacija.

Komentuoti su „Facebook “

1 komentaras

 • Gerai!!!

  Ypač patiko pirmos nuotraukos „vizualizacija“: ten nupaveiksluoti trys , dešinįjį vos atskyriau nuo viduriniojo…
  Trupučiukas aritmetikos: Keturi milijonai – keturiems miesteliams. Po milijoną – kiekvienam! (kaip toje neatsibostančioje kino komedijoje apie Šuriką – „каждому“!). Užteks pinigėlių dar dviems popierinėms Joniškėlio miesto teritorijos vystymo erdvinėms koncepcijoms bei užstatymo aukščio ir intensyvumo parametrams sutverti (žr. kovo 3 d. publikuotą „dokumentą“, kuris toli lenkia balandinius pokštus…).
  P. S. Vis tik šauniausiai čia papokštavo Ei Mirkse (Works at Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos): „Tokiais DALIKAJS tiket tik balandžio 1:DD…“. Nabagė ta Bitė, jai beliko tik grabe apsiversti nuo tokių GIMNAZIJOS mokytinių…
  P. P. S. Vieni kelia koją į…, kiti – ant… Tarkim: bėga šunelis per dykumą ir galvoja: jei nerasiu stulpo – susim—u… (senas anekdotas, ale joniškėlietiškai balandžio pirmąjai – akurat

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.