Paremti festivalį galite ir Jūs

960x460

Dabar ir Jūs galite paremti vieną didžiausių Šiaurės Lietuvoje gyvosios karo istorijos ir muzikos festivalį „Kviečia Joniškėlio respublika“. 

Rekvizitai piniginei aukai:

Gavėjas: Pasvalio krašto muziejus

Įmonės kodas:  188200560

Sąskaita:  LT 72 4010 0426 0011 0276

Mokėjimo paskirtis: Festivaliui „Kviečia Joniškėlio respublika“

Ačiū už Jūsų palaikymą!

Komentuoti su „Facebook “

1 komentaras

 • Palendvicius (nepainioti su Sūrskiu!)

  Nei palaikyti, nei paremti, nei, juolab, pastumti negaliu, bo suvis neturiu pinigų! Ir tam reikalui tinkamo „domkrato“…
  O ką, pons Viktorai, jeigu taip 10% nuo to pusmilijonio, dosniai vidinių reikalų ministro atseikėtų ir rieškučiomis pasisemtų iš ES aruodo? Juolab, kad pinigyčiai skirti „tobulinti susiklosčiusią Joniškėlio miesto teritorijų struktūrą…“ bei „…plėtoti… visuomenės poreikiams tenkinti reikalingą infrastruktūrą“… (!?!).
  Beje, pons Viktorai, žadėjot, nesiardydamas nuosavų marškinių (šiukštu, nes tiek audeklas, tiek trikotažas, manding, nepigūs yr…), pasidomėti tuo vasiukiškai – joniškėlietišku „prožektu“ ir apie tas blaiviu protu nesuvokiamas pinigines sumas painformuoti smalsius laikraštėlio skaitytojus…
  P. S. Gal tie skaičiai – tik man tokie “nekuklūs“ pasirodė? Gal aš ne taip kažką perskaičiai ar supratau? Tačiau bet kokiu atveju: taupumas ir saikingumas – dorybė, nes taip prieš ketvirtį amžiaus bandė lietuvių tautai aiškinti toks ne visai lietuviška pavarde menotyrininkas, labai mėgstantis būti įvardintu Profesoriumi!..

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.