Press "Enter" to skip to content

Akimirkos – iš širdies

 Picture 327Šiais žodžiais į poezijos mylėtojus kreipiasi Joniškėlyje jau prigijusi poetė Vlada Banilytė-Kvedarienė. Kartu su vasara dienos šviesą išvydo jos 14-oji poezijos knyga ,,AKIMIRKOS“.Noriu priminti, kad tai jau trečioji jos knyga, išleista čia, Joniškėlyje.
       ,,Keturioliktieji. Susirinko ir 14-oji knygutė. Joje yra ir sūnaus Marko eilių bei vyro Albino prisiminimų. Džiaugiamės, jeigu kas skaito, tegul ir įvairiai vertina. Svarbu, kad mėgsta poeziją, nes jos mylėtojų gretos retėja…
        Nežinau, kaip bus priimta ši – 14-oji – knygelė, bet ją leidžiame ir dovanosime su Meile, Nuoširdumu, geriausiais palinkėjimais“ – rašo autorė.
        Man teko garbė knygelę gauti dovanų ir perskaityti, todėl galiu tvirtinti, kad eilėraščiai lengvai skaitomi, nuoširdūs, labai realūs.Skaitytojui jie leidžia kartu su autore pakeliauti autobusais jos kelionių maršrutais, pajusti gamtos alsavimą, išsiskyrimo valandas, meilę artimui, sutiktų žmonių gerumą, nerimo, ieškojimų jaudulį, gyvenimo grožį, naujas viltis, svajones, tikėjimą.
       Ši knygelė kiekvienam, kuris sugeba būti laimingu, mylėti, ilgėtis, nesidairo į nutolusius metus, netinginiauja, o dažniau užduoda klausimus sau ir pamąsto, ar ne pats susikuria problemas?
      Yra knygelėje dedikacijų artimiesiems bei geriems draugams. Viršelį puošia autorės šeimos nuotraukos. Taigi, akimirkos, praleistos skaitant poetės kūrybą, dar kartą įtikina, kad gyvenime būna ir vienatvės, ir skausmo, ir ilgesio bei labai sunkių minčių, tačiau viskas praeina, užsimiršta ir dienos bėga toliau.Tik reikia mokėti jomis džiaugtis.
     Autorė be galo užsispyrusi, nepasiduodanti negandoms, mums tarsi gyvas pavyzdys. Be poezijos jai dienos tuščios ir nemielos. Tikėkimės, kad artimiausiu metu poetė visus pakvies į knygelės pristatymą, išgirsime jos išraiškingą skaitymą. Na, o kai knygelę turėsite savo rankose ir paskaitysit patys, neabejoju, kiekvienas rasite kažką tai savo, kažką artimo, kažką panašaus pajusto ir išgyvento.
     O aš, dėkodama poetei už dovaną, nuoširdžiai ją sveikinu su ,,AKIMIRKŲ“ gimimu ir linkiu tokios energijos, kaip iki šiol, naujų kūrybinių minčių ir kad pasaulį išvystų ir 15, ir 16 knygelės! Sveikatos, kloties ir tiesaus poezijos vieškelio!
                        Aldona Astrauskienė
Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.