Veislinių gyvūnų paroda Algirdiškyje

1 (2)

Nuostabiai gražų rugsėjo penktadienį praleidome Algirdiškyje (Panevėžio r.). Ten pristatėme savo mokyklos kiemelį ir turėjome galimybę dalyvauti kasmetinėje, tradicinėje veislinių gyvūnų parodoje. Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai galėjo apžiūrėti pieninius ir mėsinius galvijus, pamatyti veislinius žirgus, avis, paukščius ir kailinius žvėrelius. Mokytojas labiausiai sužavėjo vištų veislės, iš kurių labiausiai įsiminė šilkaplunksnės ir pilkaplunksnės plikakaklės vištos.

Dvi mūsų mokyklos mokinės, Violeta Tankevičiūtė ir Kristina Kurpytė, debiutavo kaip mažųjų ponių tramdytojos. Merginos po pasirodymo sakė, tai buvo nauja bei smagi patirtis, nors „poniukai“ ir lipo ant kojų.

 

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.