Nesibaigiančios paslaptys… renginyje „Išprotėjęs ruduo 2014- kelionė laiku“

Lapkričio mėnesį  Pasvalio kultūros centre vyko tradicinis alternatyviosios mados konkursas “Išprotėjęs ruduo 2014 – kelionė laiku“. Šį kartą renginyje buvo demonstruojamos ne tik kolekcijos, bet ir pavieniai modeliai. Mūsų mokykla pristatė dvi kolekcijas „Visai nieko“ (Mados studija, vad. N. Krasauskienė) ir “Nesibaigiančios paslaptys“ (Meninės kūrybos būrelis, vad. F. Janušonienė).

Mados studijos moksleiviai teigia, kad drabužiai –  tai danga, apsauganti žmogų nuo aplinkos poveikio, puošianti jį. Rūbai atsirado, kai mūsų tolimi protėviai panoro apsisaugoti nuo šalčio, vėjo, lietaus ir netgi saulės.  Kolekcijos „Visai nieko“ autoriai siūlė būdus, kaip  galima neįtikėtinai greitai pasipuošti.

Kolekciją “Nesibaigiančios paslaptys“ kūrė meninės kūrybos būrelio mokiniai ir Puškonių  daugiafunkcio centro mergaitės (vad. R. Tuomienė). Tai įdomus bendradarbiavimas ir nauja patirtis. Modelių rūbams buvo panaudota labai sena medžiaga, kuri paskutiniu metu sušvyti naujomis spalvomis, formomis,  tekstūromis ir faktūromis… Tai – vilna.

“Nesibaigiančios paslaptys“ laimėjo Estetiškiausios kolekcijos nominaciją.

 

Komentuoti su „Facebook “

3 Replies to “Nesibaigiančios paslaptys… renginyje „Išprotėjęs ruduo 2014- kelionė laiku“

  1. Brangioji, Jūs apsirikote: a) buvo 1 (vienas) komentaras, dabar rašomas antras – bus komentarAI; b) niekam nesu nei konkurentas, nei konkukurentas (!!); c) tikrai jaunųjų kūryba patiko (rašiau gi: visai nieko!), tačiau esu tikras, kad kūrybinėje laboratorijoje sutvertą rūbą dera ne tik parodoje ar kokioje juozukų šou regėti, bet priderėtų ir kažkur dėvėti…
   Nepasiūlysi gi šių modeliukų kokiai matematikos mokytojai ar, dar blogiau, kokiam direktoriui… Todėl ir šovė galvon realios Jūsų rūbelių dėvėtojų kandidatūros: pupytėms, žirneliams, išprotėjusiems ne tik rudenį, bet ir ištįsus metus…
   Tik nenusipiginkim parduodami (joms ar jiems), nes, kaip rašoma, „rūbams buvo panaudota labai sena medžiaga, kuri paskutiniu metu sušvyti naujomis spalvomis, formomis, tekstūromis ir faktūromis…“. Vien už tekstūrą ir faktūrą derėtų iš potencialių pupyčių užsiprašyti bent po 1000 (!!!!). Ir nė tugriko mažiau !..
   Beje, tekste „mūsų mokykla pristatė…“ (????) – ką tai galėtų reikšti? Gimnazija, buvęs technikumas, gal koks vietinis naujas universitetas (dyvo nebūtų!) etc.? Tikrai, kad „nesibaigiančios paslaptys“…
   Pagarbiai Jūsų Kantas Petrošius

 1. Visai nieko! Kai kurie modeliukai tikrai tiktų „Naujosioms pupytėms“! Bandykit joms pasiūlyti. O lia lia! – žiūrėk ir praeis…
  O berniukų – žirniukų triusikėlius derėtų primatuoti vienam lietuvaičiui – modistui, laikinai apsistojusiam kengūrų ir koalų krašte! Juolab, kad ten dabar oras Indijos vandenyno paplūdimiuose įkaitęs iki +40° C.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.