Press "Enter" to skip to content

Jaunųjų šaulių laimėjimai

1

Joniškėlio I.Karpio mokyklos sporto salėje vyko Šaudymo varžybos Pasvalio policijos komisariato taurei laimėti. Dalyvavo šešios komandos iš Pasvalio rajono mokyklų. Mūsų mokyklos komanda: Ginta Adomonytė 14-G1, Kęstutis Janušonis 13-T, Mykolas Jarmuška 13-T ir Lukas Žalkauskas 14-T užėmė trečią vietą.

2 (1)

Vasario mėnesį Kupiškyje vyko Alfonso Smetonos šaulių rinktinės žiemos žaidynės. Komandos varžėsi šaudymo, kliūčių ruožo, kelmo metimo, estafetės rungtyse. Mūsų mokyklos komandai kelmo metimo rungtyje lygių nebuvo – ji užėmė pirmąją vietą. Sveikiname dalyvius: Luką Žalkauską 14-T, Mykolą Jarmušką 13-T, Adolfą Arcimavičių 13-T ir Edigijų Šukį 13-T.

Komandas į varžybas parengė Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Sigitas Ilgutis.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.