Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

IMG_1584

Kovo 11- oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena . Kad mokiniai suprastų, kodėl ta diena kalendoriuje pažymėta raudona spalva, ir kodėl tą dieną nereikia mokytis, Narteikių mokykloje – darželyje „ Linelis“  kovo 10d.  vyko šventė.  Į Lietuvos trispalvėmis papuoštą salę rinkosi mažesni ir didesni vaikai, įstaigos darbuotojai , atvyko Joniškėlio apylinkių seniūnas Sigitas Ilgutis. Sulaukėme šaunių svečių iš Krinčino A. Vienažindžio pagrindinės mokyklos. Šeimininkai ir svečiai  žiūrovams ir Lietuvai skyrė savo posmus, dainas  bei  muziką. Žiūrėdami video „ Neregėta Lietuva“  drauge  grožėjomės  gimtąja šalimi iš paukščio skrydžio . Siekdama sukurti bendrumo jausmą , šventės organizatorė mokytoja Lijana Oniūnienė pasiūlė visiems susikibti rankomis ir garsiai patrepsėti, kad Lietuva išgirstų, jog mes esame Lietuvoje, jog mes džiaugiamės laisva Lietuva , jog mes ją mylime.

Pakilios nuotaikos svečiai skirstėsi, o Narteikių mokiniai, kol neprigeso įspūdžiai, palinko prie suolų piešiniuose įprasminti dovanų savo tėvynei.

 

Komentuoti su „Facebook “

Apie autorių: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.