Sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“

Kasmet, gegužės 10 d. Pasaulio sveikatos organizacija kviečia minėti Judėjimo sveikatos labui dieną. Šią dieną paminėjome ir mes ! Gegužės 7 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto aikštelėje vyko sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“. Tai jau ketvirtas projekto „Judėk ir būsi sveikas“ renginys, kurį pagal specialiąją sveikatos programą remia Pasvalio rajono savivaldybė ir Visuomenės sveikatos biuras.
Nepabūgę permainingo oro, į sporto renginį rinkosi mokyklos mokiniai ir pedagogai, darželio-mokyklos „Linelis“ pradinukai ir jų mokytojos. Į organizatorių kvietimą pajudėti savo sveikatos labui atsiliepė būrys kaimynų iš Joniškėlio ir Pumpėnų miestelių.
Dalyviai galėjo save išbandyti tiek komandinėse, tiek individualiose rungtyse. Jų laukė „Kliūčių ruožo“ estafetės, futbolas 5×5, krepšinis 3×3, virvės traukimas 5×5, vaikščiojimas kojokais, rankų lenkimas, smiginis, rankos plaštakos stiprumo matavimas. Renginys prasidėjo nuotaikinga mažųjų dalyvių mankštele. Apšilę ir puikiai nusiteikę mažieji sportininkai pasidalino į keturias komandas ir varžėsi „Kliūčių ruožo“ estafetėje, traukė virvę. Paskatinti savo mokytojų noriai dalyvavo rankų lenkimo rungtyje, matavosi rankos plaštakos suspaudimo stiprumą, suko lanką. Tuo pačiu metu užsiregistravusios komandos rungtyniavo futbolo, krepšinio aikštelėse, estafetėse. Daug gerų emocijų jaunimas patyrė dalyvaudamas virvės traukimo rungtyje. Dėl prasiveržusių vyriškų ambicijų ši rungtis nepaliko nė vieno abejingo.
Prizinių vietų nugalėtojams ir komandoms buvo įteikti medaliai, diplomai ir prisiminimo dovanėlės. 8 GB atmintuku buvo apdovanotas daugelyje rungčių dalyvavęs 14 – T moksleivis Lukas Žalkauskas. Sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius! Kaip sakė prancūzų pedagogas ir istorikas P. de Kubertenas: „Svarbu dalyvauti, o ne laimėti!“.

Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir
paslaugų mokyklos neformalaus ugdymo organizatorė M. Raškevičienė

Komentuoti su „Facebook “

1 komentaras

  • Urtė

    Sauni svente, kiekvienam miesteliui butu gerai susirengti bent po viena sporto svente per metus, palieciant ne tik jaunima, bet ir senjorus. I tokias sventes butu gerai itraukti ir dviraciu sporta, jis turi didele reiksme zmogaus sveikatai, reiktu sviesti zmones ir pratinti prie didesnio aktyvumo dviraciu – jis gali pakeisti automobilius siltomis dienomis. Plius dabar dviraciai pigiau kainuoja nei anksciau, galima labai gera nusipirkti neisleidziant daug pingu.

    Atsakyti

Ką apie tai galvoji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.