Gerumo šventė Švobiškyje

Lapkričio pabaigoje Švobiškio ir aplinkinių kaimų gyventojai rinkosi į kultūros namų salę, kur vyko Pasvalio KC Švobiškio skyriaus ir bendruomenės organizuotas renginys „Iš širdies į širdį“. Idėja organizuoti tokį renginį-aukcioną kilo jau anksčiau, bet vis buvo nuogąstaujama, ar ateis žmonės, ar prisidės prie labdaringos akcijos. Tačiau, kaip paaiškėjo, abejonės buvo be pagrindo – viskas puikiai pavyko.

Atėjusius džiugino šventiškai papuošta, žvakėmis apšviesta salė. Susirinkusiems buvo siūloma įsigyti įvairių mūsų krašto žmonių sukurtų ir labdarai padovanotų papuošalų, mezginių, kalėdinių vainikų, maisto produktų. Viskas vyko kaip tikrame aukcione: siūloma pradinė kaina, o susirinkę varžėsi, kas daugiau pasiūlys. Visi aukciono metu surinkti pinigai bus skirti labdarai. Bendruomenės taryba nuspręs, kaip tuos pinigėlius panaudoti.

Jau tapo gražia tradicija prieš Kalėdas aplankyti vienišus senelius, pasveikinti juos su artėjančiomis šventėmis, įteikti lauknešėlius. Tai padarėme ir šiemet. Renginio metu buvo padėkota už savanoriškai atliktus darbus bendruomenės labui, už paramą kultūros namams. Padėkos įteiktos: Genovaitei Janonienei už rūpinimąsi bendruomenės muziejumi ir įvairiapusę pagalbą daugiafunkciam centrui, Kazimierui Anilioniui ir Vytautui Arcimavičiui už parodytą iniciatyvą ir malkų paruošimą bendruomenės namams, Kazimierui Šerėnui už nuolatinę parko pavėsinės priežiūrą, Odetai ir Algirdui Rapkevičiams už paskolintą aparatūrą bei „išgelbėtą“ Joninių šventę, Dariui Bžėskiui už grojimą nuosava įranga bendruomenės švenčių metu, Janinai ir Eugenijui Mažeikoms bei Vilmai ir Stasiui Velykiams už elektrą renginiams, Dianai ir Žilvinui Čabams už kultūros namams dovanotą „Yamaha“, Daivai Vaidžiūnienei taip pat už kultūros namams dovanotus muzikos instrumentus. Čia tik maža dalis žmonių, vertų padėkos. Nuoširdų

Ačiū už gerumą norėčiau pasakyti visiems, kurie pinigais bei darbu prisidėjo organizuojant šį ir kitus šiais metais vykusius renginius. Ačiū tiems, kurie dovanojo savo darbelius, maisto produktus aukcionui, ačiū Linai Bžėskienei ir mūsų šauniam bendruomenės jaunimui, kurie daug padėjo Linai. Gerą nuotaiką koncertavo Švobiškio kultūros namų dainorėliai ir moterų ansamblis, kuriems vadovauja Nijolė Stepulienė. Scenoje sukosi Linos Bžėskienės vadovaujamos vaikų ir moterų šokių grupės. Šventėje pasklidusi gerumo dvasia sušildė visų širdis ir praskaidrino kalėdinę nuotaiką.

Elvyra JUKNEVIČIENĖ

Bendruomenės pirmininkė

 

Komentuoti su „Facebook “

4 komentarai

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.