Pilietinių iniciatyvų diena Joniškėlio gimnazijoje

Lapkričio 16 d. mūsų gimnazija paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną, kurios simbolis –paukštis. Ta proga pirmo aukšto foje pasipuošė baltų paukščių sietynu, kurį klijavo visa gimnazijos bendruomenė.

Baltas paukštis simbolizuoja meilę, tyrumą, taiką, toleranciją-pakantumą kitam, kitokiam. Tolerancijos tema buvo gvildenama įvairių dalykų pamokose, klasių valandėlėse, įtraukiant mokinius į pokalbius, diskusijas.

Tą pačią dieną vyko gerumo akcija „Pyragų dieną“. Jos tikslas – padėti mūsų gimnazijos mokiniams.

Mokinių tarybos nariai jau nuo lapkričio 7 dienos kvietė visus kepti bandeles, keksiukus, įvairius sausainius, pyragus ir juos lapkričio 16 dieną pardavinėti, o surinktas lėšas paaukoti tiems mokiniams, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Tai buvo puki proga netik padėti savo gimnazijos mokiniams, bet parodyti savo konditerinius gebėjimus, pasidalinti pyragų receptais, gauti puikių emocijų. Juk ne kasdien gimnazija kvepia cinamonu, vanile, šokoladu…

Pasak gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Raimondos Vasiliauskienės, tą dieną buvo surinkti 344 eurai 67 centai.

Socialinė  pedagogė Vilma Titienė

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.