Press "Enter" to skip to content

Nepraleido važiuojančio pagrindiniu keliu…

Antradienio pavakare, apie 18 val., Joniškėlyje, Maironio ir Meškalaukio gatvių sankryžoje, susidūrus dviem lengviesiems automobiliams, trys žmonės išvežti į ligoninę. Po medikų apžiūros du išleisti gydytis ambulatoriškai, o viena moteris palikta stebėjimo palatoje.

Pirminiais šios eismo nelaimės duomenimis, pakruojietis Š. V. (g. 1992 m.) automobiliu „Audi A4“ išsukdamas iš šalutinės Maironio gatvės į pagrindinę Meškalaukio, nepraleido automobilio „Opel Astra“, kurį vairavo joniškėlietė D. B. (g. 1973 m.). Nuo stipraus smūgio visiškai sumaitotas „Audi“ priekis, o „Opel“ įsirėžė į sodybos tvorą. Taip pat apgadinta elektros stulpo atrama, sugadintas gatvės apšvietimo žibintas.

Dėl daugybinių kūno sumušimų į Pasvalio ligoninės stebėjimo palatą paguldyta automobilį „Opel Astra“ vairavusi joniškėlietė. Kartu važiavusi jos 16-metė dukra po medikų apžiūros išleista gydytis į namus. Taip pat ambulatoriškai gydosi galvos sumušimą patyręs „Audi A4“ keleivis E. V. (g. 1994 m.).

Pirminiais duomenimis, abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs. Eismo nelaimės aplinkybes aiš- kinasi rajono policijos komisariato pareigūnai.

 

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.