Gyvūnų globos šventė

Spalio 5 dieną Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijoje vyko šventė skirta Gyvūnų dienai. Į gimnazijos aktų salę sugužėjo pradinukai su mokytojomis ir tėveliais. Kiekviena klasė pristatė gyvūną.

Pirmokai su mokytoja Roma pristatė šuniukus ir padainavo išraiškingą dainelę. 2a klasės mokiniai, pasipuošę kaukėmis pristatė ožiukus ir inscenizavo dainelę ,,Septyni ožiukai ir vilkas“. Apie voveriukus supažindino ir padainavo dainelę  2b klasės mokiniai.  Trečiokai pristatė triušiukus. Jie pateikė įdomių faktų apie juos ir padainavo linksmą dainelę. Ketvirtokai stebino atsineštais tikrais  gyvūnais. 4a klasės mokiniai savo pasirodymą paįvairino akvariumu su gyvomis žuvytėmis, papasakojo kaip prižiūrėti ir pasekė pasaką apie auksinę žuvelę. 4b klasės mokiniai pasipuošę katinų kaukėmis pristatė šiuos gyvūnus, papasakojo apie jų gyvenimo būdą. Pasakojimą apie šiuos gyvūnus pratęsė šios klasės mokinė  Audra Norvaišaitė, kuri pristatė visiems  savo katiną Karalių  ir papasakojo apie jį. Ketvirtokai savo pasirodymą baigė nuotaikingu šokiu apie katinus.

Renginio metu buvo menamos mįslės, rodomos skaidrės. Šventę vedė 2 a klasės mokiniai.

Šaltinis: www.bite.joniskelis.lm.lt

Komentuoti su „Facebook “

Apie autorių: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.