Dalyvavome konkurse „Ruošk ratus žiemą…2017“

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko Respublikinis būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruošk ratus žiemą… 2017“, kurime dalyvavo 14 mokinių iš įvairių profesinių mokyklų. Konkurso dalyviai atliko dalykinį testą ir užduotis: traktoriaus techninę priežiūrą, detalių atpažinimo, techninių matavimų, šviesų patikros, suvirinimo, traktorinio agregato vairavimo.
Konkurse Joniškėlio Igno Karpio ,žemės ūkio ir paslaugų mokyklos mokiniai Žilvinas Jackevičius (16-T grupė) ir Matas Vasiliauskas (17-T grupė). Vaikinai prizinių vietų nelaimėjo, bet Žilvinui iki prizinės vietos trūko vieno žingsnelio. Jam buvo įteiktas paguodos prizas. Matas eksploatacinių medžiagų atpažinimo ir apibūdinimo užduoties rungtyje buvo geriausias. Jam buvo įteiktas diplomas bei atminimo dovanėlės.
Mokinius konkursui ruošė profesijos mokytojas Sigitas Mitė.

Komentuoti su „Facebook “

Apie autorių: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.